4083
Större parti bijouterier
Slutpris500 SEK
4081
Kängor, försvarets
Slutpris50 SEK
4080
Kängor, försvarets, stl 43 obeganade
Slutpris400 SEK
4079
Olja på duk, okänd konstnär, signerad
Slutpris250 SEK
4078
Bonad, signerad
Slutpris100 SEK
4076
Olja på duk, okänd konstnär, sign Ramar
Slutpris250 SEK
4075
Electrolux air Cleaner, "Oxygen"
Slutpris150 SEK
4074
Takkrona, kristallglas
Slutpris2 000 SEK
4073
Linneskåp / Sideboard
Slutpris700 SEK
4071
Hänge, 18 k Guld
Slutpris1 200 SEK
4070
Armband, Bismarck, 18 k Guld
Slutpris5 000 SEK
4069
Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär
Slutpris90 SEK
4068
Olja på duk, Gösta Hilding, signerad
Slutpris50 SEK
4067
Flätade korgar, 3 st
Slutpris300 SEK
4064
Stolar, 4 st
Slutpris100 SEK
4066
Byrå, tidigt 1900-tal
Slutpris80 SEK
4065
Byrå
Slutpris225 SEK
4063
Fåtölj med fotpall
Slutpris50 SEK
4062
Gunghäst
Slutpris50 SEK
4061
Gungstol
Slutpris90 SEK
4059
Teleskop, Hama Power Teleskop 35x525
Slutpris200 SEK
4057
Kaffeskedar, Silver, vikt: 122,69 g
Slutpris225 SEK
4056
Diverse till hem och hushåll, 60-/70-tal
Slutpris100 SEK
4055
Mässingsljusstakar & vas
Slutpris100 SEK
4054
Serverings-set, 60-/70-tal
Slutpris60 SEK
4051
Skulpturer / Byst, gips & konstmassa
Slutpris200 SEK
4050
Vas, "Rimini Blue" Aldo Londi Bitossi
Slutpris200 SEK
4052
Hänge med pärla, 18 k Guld
Slutpris950 SEK
4049
Vas, "Baca" Nils Thorsson, Fajance, Royal Copenhagen Danmark
Slutpris350 SEK
4048
Skulpturer / Byst, 2 st
Slutpris250 SEK
4045
Skål på fot / kakfat, "Musselmalet" helblond, Royal Copenhagen
Slutpris1 900 SEK
4047
Figurin, "Potatisplockerskan" Royal Copenhagen Danmark
Slutpris400 SEK
4046
Tomtar, terrakotta
Slutpris275 SEK
4040
Olja på duk, större stilleben, signerad J. Werner, oidentifierad konstnär
Slutpris1 400 SEK
4043
Figurin, Åke Thornblad Höganäs
Slutpris50 SEK
4042
Olja på duk, efter "Blindeduk", signerad S . Lembeck
Slutpris700 SEK
4041
Olja på duk, signerad Hans Korn
Slutpris150 SEK
4039
Figurin, Lladro Spanien
Slutpris300 SEK
4038
Halsband & armband, 18 k Guld
Slutpris30 100 SEK
Värdering34 000 - 36 000 SEK
4037
Ljusstakar, malm
Slutpris225 SEK
4036
Olja på pannå, signerad, oidentifierad konstnär
Slutpris700 SEK
4035
Olja på duk, 1800-tal , osignerad
Slutpris1 700 SEK
4033
Omklädningsskåp, plåt
Slutpris50 SEK
4032
Större skåp
Slutpris450 SEK
4028
Sedlar, blandad härkomst
Slutpris600 SEK
4030
Frys, Candy
Slutpris450 SEK
4029
Armband & Halsband, silver
Slutpris250 SEK
4018
Fiskedrag, wobbler bl.a. Abu Garcia
Slutpris900 SEK