4054 Serverings-set, 60-/70-tal
Bricka 36x23
saknas ett fat
nagg på en kopp
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 20 SEK |
Bricka 36x23
saknas ett fat
nagg på en kopp