Kortast tid kvar
- Konst & skulptur Rensa filter
11050
Olja på duk, signerad OA 1931, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
11051
Olja på pannå, Stig Hallström, signerad
Startbud100 SEK
11055
Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
11056
Olja på duk, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud100 SEK
11057
Inramat tryck, 300-årig Världskarta ur Atlas Major
Aktuellt bud100 SEK
11058
Etsning, Jean Skoglund, signerad
Startbud100 SEK
11062
Blandteknik, signerad, Oidentifierad konstnär
Aktuellt bud100 SEK
11063
Teckning, Krita, signerad OA - 55
Aktuellt bud100 SEK
11064
Akvarell, Gunnar Stålhand, signerad
Startbud100 SEK
11069
Färglitografi, Evy Låås, signerad
Startbud100 SEK
11070
Färglitografi, Erik Byström, signerad
Startbud100 SEK
11074
Relief, Gino Manca, betong
Startbud100 SEK
11075
Blandteknink 2 st, Hjalmar Westerberg
Startbud100 SEK
11076
Akvarell, Hugo Carlberg, signerad
Startbud100 SEK
11077
Etsning 2 st, Rord Ström, signerade
Startbud100 SEK
11086
Affisch/ tryck, "Mon Onkel Jaque Tati, Olle Olsson Hagalund
Aktuellt bud150 SEK
11087
Akvarell, signerad EO
Startbud100 SEK
11097
Julkrubba
Aktuellt bud100 SEK
11100
Färglitografi, Bo Åke Adamsson, signerad
Aktuellt bud100 SEK
11101
Färglitografi, Ulf Trotzig, signerad
Aktuellt bud100 SEK
11109
Färglitografi, Georges Point, signerad
Aktuellt bud200 SEK
11110
Litografi, Reinhold Ljunggren, signerad
Startbud100 SEK
11112
Startbud100 SEK
11113
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad
Startbud100 SEK
11173
Olja på duk, Carl-Ivar Öfverbeck, signerad
Aktuellt bud100 SEK
11176
Startbud100 SEK