Kortast tid kvar
- MöblerRensa filter
11053
Sängbord, stringmodell
Aktuellt bud150 SEK
11067
Stol / strykbräda
Aktuellt bud450 SEK
11068
Soffbord / lampbord, Marmorino
Startbud100 SEK
11078
Hylla, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
11079
Mindre slagbord
Aktuellt bud650 SEK
11080
Bänk, Holger Brunnström, Alm
Aktuellt bud200 SEK
11081
Stillbyrå med marmorskiva
Aktuellt bud200 SEK
11082
Pinnstolar 2 st
Aktuellt bud125 SEK
11084
Hörnhylla, Allmoge
Startbud100 SEK
11085
Stolar 4 st, "Monaco" IKEA 1960-tal
Aktuellt bud225 SEK
11088
Blompiedestal, förgylld
Aktuellt bud125 SEK
11091
Trädgårdsstolar med fotpall, Sieger
Aktuellt bud150 SEK
11093
Boksnurra, Ek
Aktuellt bud650 SEK
11094
Sortimenthylla
Aktuellt bud300 SEK
11111
Vinskåp, ek
Aktuellt bud350 SEK
11115
Karmstol, troligtvis "Cattelin" Axel Kandell Gemla
Aktuellt bud175 SEK
11174
Pall
Aktuellt bud100 SEK
11177
Bobiner 2 st
Startbud100 SEK
11184
Satsbord, obegagnade
Aktuellt bud275 SEK
11202
Vägghylla, teak
Startbud100 SEK
11244
Drinkvagn
Startbud100 SEK
11258
Arbetsbänk med skruvstäd
Aktuellt bud200 SEK
11259
Hyllsystem, teak, 4 delar
Aktuellt bud150 SEK
11260
Bord, ställbar höjd
Startbud100 SEK
11261
Slagbord
Aktuellt bud125 SEK
11262
Hörn-/väggskåp, Allmoge daterad 1859
Startbud100 SEK
11264
Stolar, "Orkesterstolen" Sven Markelius
Aktuellt bud100 SEK
11265
Soffbord med mosaikinlägg
Aktuellt bud100 SEK
11269
Karmstolar, "Oxford" Arne Jacobsen, Fritz Hansen Danmark
Aktuellt bud225 SEK
11270
Redahylla, skeppor i glas
Aktuellt bud225 SEK
11280
Matbord, Bok & teakfanér
Startbud100 SEK
11281
Kökssoffa / Drängasoffa, Avlutad
Aktuellt bud100 SEK