8247 Soffa, Gustaviansk

8247a_8dc9e476023f2af_med.jpeg
  • 8247a_8dc9e476023f2af_sm.jpeg
  • 8247b_8dc9e4766ea235b_sm.jpeg
  • 8247c_8dc9e476ba2f6b6_sm.jpeg
  • 8247d_8dc9e4770a0abab_sm.jpeg
  • 8247e_8dc9e4774921348_sm.jpeg

slitage

  • Proveniens:Stått på en tobaksfarm i Yngsjö

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK