10071
Sortimentlådor 7 st med innehåll bl.a. lin, ull, hampa m.fl.
Slutpris400 SEK
10070
Fällbord 6 st, på vagn
Slutpris225 SEK
10069
Pallar 4 st, stomme i metall
Slutpris300 SEK
10068
Gräsklippare, Klippo Dahlmans Malmö
Slutpris225 SEK
10067
Hoppbock
Slutpris200 SEK
10084
Linnehanddukar, Gåsöga, 10 st
Slutpris225 SEK
10066
Stege, Wibe 8,4 meter, Aluminium
Slutpris1 200 SEK
10064
Björnsax, 1800-tal smide
Slutpris500 SEK
10063
Supernintendo, TV-spel, 1992
Slutpris250 SEK
10062
Silverskedar
Slutpris550 SEK
10061
Kakburk, 4 delad, Aluminium
Slutpris175 SEK
10060
Fotbojor, 1700-/1800-tal
Slutpris500 SEK
10059
Rölakanmatta
Slutpris350 SEK
10058
Armbandsur, Seiko, quartz
Slutpris400 SEK
10056
Ring 18 k Guld, Boliden
Slutpris3 200 SEK
10055
Trafikljus
Slutpris500 SEK
10054
Lådhurts, plåt
Slutpris350 SEK
10053
Bultsax, Bahco
Slutpris500 SEK
10052
Moccaskedar, Silver Norge
Slutpris350 SEK
10051
Fåtölj, "Ulfåsa" Carl Malmsten
Slutpris275 SEK
10050
Rölakanmatta
Slutpris100 SEK
10049
Mindre Marknadsbord 3 st
Slutpris275 SEK
10048
Trafiksignal, övergångsställe
Slutpris300 SEK
10047
Förvaringsstolar, par
Slutpris450 SEK
10043
Kombinationsstege, Krause
Slutpris400 SEK
10046
Förvaringsmöbel, "Småstad" IKEA, obegagnad, Vit
Slutpris100 SEK
10045
Matta, Kelim
Slutpris100 SEK
10044
Ringar 18 k Guld
Slutpris3 100 SEK
10031
Fåtöljer, teak troligtvis Karl-Erik Ekselius JOC Vetlanda
Slutpris550 SEK
10042
Joystick, Quick-stop
Slutpris125 SEK
10041
Bord, gustaviansk-stil
Slutpris350 SEK
10039
Trädgårdstomtar 2 st, plastmassa
Slutpris100 SEK
10038
Trafiksignal, övergångsställe
Slutpris300 SEK
10037
Plakat, SAAB Flygplan
Slutpris225 SEK
10036
Herrbetjänt
Slutpris125 SEK
10034
Hallmöbel, teak
Slutpris125 SEK
10033
Silverbestick bl.a. kakspade
Slutpris750 SEK
10032
Stolar 2 st, Bröderna Wigells Stolfabrik Malmbäck, 1950-/1960-tal
Slutpris125 SEK
10029
Orientaliskmatta, handknuten
Slutpris700 SEK
10028
Ramper 2 st, Kvistaberga aluminium
Slutpris450 SEK
10027
Trappstege, Aluminium
Slutpris125 SEK
10026
Sängbord, teak
Slutpris350 SEK
10025
Playstation med tillbehör
Slutpris400 SEK
10024
Slipsnål, 18 k Guld
Slutpris1 700 SEK
10014
Trappstege, Aluminium
Slutpris200 SEK
10023
Vikväggar / rumsavdelare, 2 st
Slutpris200 SEK
10022
Teleskopstege
Slutpris600 SEK
10021
Rölakanmatta, Elsa Ekholm, signerad
Slutpris550 SEK