3103
Spel, "The Sims" PC/MAC
Slutpris50 SEK
3090
Hillebard, Replika
Slutpris500 SEK
3102
Gökur
Slutpris300 SEK
3101
Sällskapsspel bl.a. Crimelab
Slutpris50 SEK
3098
Relief, brons, "Radioaktiv U137" Signerad KBN 31/1000
Slutpris200 SEK
3100
Bollhorn, mässing
Slutpris150 SEK
3099
Större väggklocka, plåt
Slutpris50 SEK
3096
Mindre bordssåg, Proxxon, Fungerar
Slutpris300 SEK
3095
Väckarklocka "Electro.Boy" Backelit
Slutpris175 SEK
3094
Plåtbil, VW sk. Folkabuss
Slutpris225 SEK
3093
Plåtbilar, bl.a. "Big Bedford Tractor Unit" Corgi Toys
Slutpris90 SEK
3092
Plåtbilar, Tekno Danmark bl.a. Scania Vabis
Slutpris300 SEK
3091
Plåtleksaker, Dinkeytoys, Matchbox m.fl.
Slutpris60 SEK
3089
Dekorationsvapen, orientalisk stil
Slutpris250 SEK
3086
Souvenirskedar, Silver stämplade 800, Italien
Slutpris275 SEK
3088
Silverföremål, Vikt: 120,27 g
Slutpris400 SEK
3087
Armbandsur, Dam, Enicar MRO, 7711401
Slutpris80 SEK
3084
Skrotguld 18 k Guld
Slutpris1 100 SEK
3085
Halsband, 14 k Guld
Slutpris500 SEK
3082
Äldre Fiskerullar, Record
Slutpris650 SEK
3083
Öronhänge, 18 k Guld & Camé
Slutpris550 SEK
3081
Parti verktyg bl.a. spindelledsavdragare
Slutpris300 SEK
3079
Parti armbandsur, dam bl.a. Certina
Slutpris200 SEK
3078
Silverbestick, "Olga" 24 delar
Slutpris2 500 SEK
3077
Parti DVD-filmer, 125 st
Slutpris50 SEK
3076
Halsband, tenn
Slutpris60 SEK
3074
Plastväxter, Bambu
Slutpris250 SEK
3073
Citra, Nivello
Slutpris60 SEK
3072
Gunghäst, Bambu
Slutpris50 SEK
3071
Juldekoration, dioder
Slutpris60 SEK
3070
Vinöppnare m.fl. Teak
Slutpris175 SEK
3067
Trälåda
Slutpris100 SEK
3069
Lampkupor, Art Deco
Slutpris100 SEK
3068
Motivtapet
Slutpris60 SEK
3066
Adventsljusstake, "PH51"
Slutpris50 SEK
3065
Julstjärna på fot, "GK 72B" mässing
Slutpris400 SEK
3060
Vägglampa, Steneby
Slutpris225 SEK
3064
Adventsljusstake, Luma LS 66 B
Slutpris250 SEK
3059
Fiskespön i hårdväska bl.a. Berkley SS304 spö
Slutpris350 SEK
3062
Adventsljusstake, "PH66" Philips
Slutpris450 SEK
3061
Juldekoration, Dioder
Slutpris90 SEK
3058
Gasolbehållare, 16 st
Slutpris225 SEK
3057
Spelverk bl.a. Pippi Långstrump
Slutpris350 SEK
3056
Träskulptur, Afrika
Slutpris50 SEK
3055
CPU-kylare, 3 st
Slutpris125 SEK
3054
Mässingsfigurin, katt
Slutpris250 SEK
3051
Modellbåt
Slutpris80 SEK
3053
Skulptur, glas Murano Italien
Slutpris200 SEK