3751
Takkrona
Slutpris50 SEK
3750
Kristallkrona
Slutpris1 100 SEK
3748
Bokhyllor 2 st, teak
Slutpris50 SEK
3747
Inramat tryck, Lars Kröjer
Slutpris50 SEK
3746
Färglitografi, Lars Norrman, signerad
Slutpris225 SEK
3745
Inramat tryck, Lars Kröjer
Slutpris50 SEK
3743
Eftertryck Picasso, "Portrait de Jeune Femme"
Slutpris350 SEK
3742
Spegel, teakfanér
Slutpris60 SEK
3740
Kopparföremål
Slutpris80 SEK
3739
Mässingsljusstakar, Nils Petter Lindberg
Slutpris275 SEK
3737
Mikrofon & stativ, Sony Condenser microphone ECM-00
Slutpris100 SEK
3736
Flätade korgar 3 st
Slutpris175 SEK
3735
Parti Retrokläder, dam & barn
Slutpris175 SEK
3730
Litografi, "Drömmande" Jeanette Lindstedt, signerad
Slutpris50 SEK
3729
Guldmynt, "Svenska Regenter" 8 st 21 k Guld
Slutpris30 000 SEK
Värdering37 000 - 38 000 SEK
3728
Mässingsföremål bl.a. lampfot
Slutpris50 SEK
3727
Handdukslängd, Linne
Slutpris400 SEK
3724
Taklampa
Slutpris125 SEK
3726
Kaffeservis, Royal Grafton England
Slutpris175 SEK
3725
Skomakarlampa
Slutpris50 SEK
3721
Bordslampor 2 st
Slutpris80 SEK
3723
Hundfiguriner, England
Slutpris50 SEK
3720
Bordslampa
Slutpris175 SEK
3719
Lampdelar bl.a. brännarglas
Slutpris150 SEK
3718
Medaljer 2 st, Andra Världskriget
Slutpris400 SEK
3717
Matservis, "Otso" Arabia Finland
Slutpris275 SEK
3716
Vas & ljusstakar
Slutpris60 SEK
3715
Manschettknappar, slipshållare m.fl.
Slutpris175 SEK
3713
Silversmycken, vikt: 74,4 g
Slutpris600 SEK
3712
Alliansring, 18 k i vitguld
Slutpris1 700 SEK
3711
Armbandsur 4 st, Swiss made
Slutpris175 SEK
3710
Armbandsur 2 st, Certina Argonant 280 & Eiger
Slutpris275 SEK
3709
Armbandsur 2 st, Atlantic
Slutpris450 SEK
3708
Myntsamling bl.a. Silver
Slutpris600 SEK
3707
Dalahäst, G.A Olsson
Slutpris150 SEK
3704
Figuriner, porslin
Slutpris60 SEK
3706
Figuriner & sparbössa, porslin
Slutpris150 SEK
3705
Figuriner, porslin
Slutpris150 SEK
3703
Bordslampa, porslin
Slutpris50 SEK
3702
Bonad, Rya
Slutpris225 SEK
3701
Bonad, Ulla Littorin, Lini of Sweden
Slutpris225 SEK
3699
Väggur / lodregulator, Nyrenässans
Slutpris1 100 SEK
3696
Smart-TV, Samsung Curved 55" UHD
Slutpris2 000 SEK
3698
Smörkärna & käppar, Allmoge
Slutpris100 SEK
3697
Bordslampa, Luxus, glas
Slutpris350 SEK
3686
El-instrument bl.a. Oscilloscope
Slutpris1 700 SEK
3695
Stolar, Allmoge-stil
Slutpris50 SEK
3694
Rörradio, Luxor
Slutpris50 SEK