4939
Parti kopparföremål/aladåbformar
Slutpris90 SEK
4935
Olja på pannå, Gustaf Grafström, signerad
Slutpris50 SEK
4934
Slutpris50 SEK
4933
Hänkelvas, Empire Frankrike
Slutpris50 SEK
4931
Lockurna, Dresden Tyskland
Slutpris1 200 SEK
4930
Skulptur, Lee Bortin, signerad Lergods
Slutpris60 SEK
4929
Snusflaska, glas, Kina
Slutpris225 SEK
4928
Bordslampa, Tiffany-stil
Slutpris300 SEK
4927
Vaser, par, Boda, signerade
Slutpris100 SEK
4922
Gästsäng, utfällbar, 40-/50-tal
Slutpris700 SEK
4925
Skrotsilver bl.a. broscher
Slutpris350 SEK
4923
Filmprojektor, Noris 16 mm
Slutpris150 SEK
4920
Bokpressar, bokbinderi, trä
Slutpris175 SEK
4921
Olja på duk, oidentifierad konstnär
Slutpris175 SEK
4919
Trälåda, "Explosiv vara"
Slutpris200 SEK
4916
Skänk/Sideboard, 40-tal
Slutpris500 SEK
4918
Pins bl.a. BSA, Vincent
Slutpris80 SEK
4915
Hyllsystem,40-/50-tal, troligtvis Tyskland
Slutpris1 200 SEK
4917
Tryckmätare / Manometrar bl.a. Wika
Slutpris125 SEK
4914
Bord med tavertinskiva
Slutpris750 SEK
4913
Bord med tavertinskiva
Slutpris450 SEK
4912
Byrå, betsad furu
Slutpris50 SEK
4911
Krus, Höganäs
Slutpris175 SEK
4910
Krukor med fat, par
Slutpris60 SEK
4909
Silverbestick, 2 delar
Slutpris250 SEK
4908
Parti bestickdelar, nysilver/rostfritt
Slutpris175 SEK
4907
Byrå, Furu
Slutpris90 SEK
4904
Avlastningsbord, Yngve Ekström Swedse
Slutpris300 SEK
4901
Armband, 18 k Guld
Slutpris2 300 SEK
4900
Ringar, 18 k Guld
Slutpris4 900 SEK
4894
Ryamatta
Slutpris90 SEK
4898
Axelremsväska, Puma, vintage
Slutpris150 SEK
4897
Axelremsväska, Adidas, vintage
Slutpris175 SEK
4896
Bestickuppsättning, "Vasa" Nysilver
Slutpris650 SEK
4895
Kompressor, Einhell
Slutpris350 SEK
4893
Judomattor, Budo Nord, 5 st
Slutpris50 SEK
4892
Hallmöbel
Slutpris50 SEK
4891
Takkrona, Jugend, elektrifierad
Slutpris225 SEK
4890
Stort parti sytillbehör
Slutpris300 SEK
4889
Bordslampor 4 st
Slutpris100 SEK
4886
Figuriner 2 st
Slutpris80 SEK
4881
Bord med lådor
Slutpris750 SEK
4888
Plåtburkar, mått m.fl.
Slutpris70 SEK
4885
Parti diverse bl.a. Tenn, ljusstake m.fl.
Slutpris225 SEK
4887
Krus 2 st
Slutpris50 SEK
4883
Mindre klaffbord
Slutpris450 SEK
4879
Byrå, teak
Slutpris275 SEK
4880
Olja på pannå, signerad Wallengren, oidentifierad konstnär
Slutpris70 SEK