8358
Wiltonmatta, orientalisk-stil
Slutpris225 SEK
8362
Trampbil, plast
Slutpris175 SEK
8359
Fåtöljer med pall, skinn
Slutpris125 SEK
8354
Cykel, Cresent Balder 26"
Slutpris850 SEK
8353
Taklampa, glas
Slutpris300 SEK
8357
Bokband, "Samlade arbeten" Johan Ludwig Runeberg, Malmö 1928
Slutpris100 SEK
8355
Skåp 2 st, Bodafors
Slutpris500 SEK
8352
Taklampa, Carl Fagerlund Orrefors
Slutpris350 SEK
8351
Silverbestick, 1800-tal, bl.a. Olof Abel Fernqvist Sundsvall
Slutpris1 800 SEK
8349
Ungsformar "Gratina" Rörstrand
Slutpris125 SEK
8348
Fat, sillburk m.fl. bl.a. Jani Keramik
Slutpris250 SEK
8343
Skrivbord, teak
Slutpris250 SEK
8347
Diverse glas bl.a. vaser
Slutpris100 SEK
8346
Reliefer & klocka bl.a. Jie
Slutpris125 SEK
8345
Gallerimatta, orientalisk, handknuten
Slutpris300 SEK
8344
Broderad tavla
Slutpris100 SEK
8342
Soffbord, teak
Slutpris100 SEK
8337
Pianolampa, tidigt 1900-tal
Slutpris225 SEK
8341
Skänk, teak
Slutpris350 SEK
8340
Drinkvagn
Slutpris100 SEK
8339
Diverse glas bl.a. Erik Höglund
Slutpris125 SEK
8338
Bordslampa, krom
Slutpris250 SEK
8336
Spegel, tenn
Slutpris175 SEK
8334
Avlastningsbord
Slutpris100 SEK
8333
Vägghylla, Stringmodell
Slutpris175 SEK
8332
Prylhylla, furu
Slutpris200 SEK
8331
Serveringsvagn, fur
Slutpris100 SEK
8330
Trädgårdsstolar, 1950-/1960-tal
Slutpris100 SEK
8329
Utemöblemang, 3 delar
Slutpris150 SEK
8328
Gardinlängder 3 st, hellinne
Slutpris150 SEK
8327
Väggrelief, Norrman Motala
Slutpris100 SEK
8326
Taklampa, pärlemor, Ståls Armatur
Slutpris300 SEK
8325
Spegel, tenn, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
8324
Bordslampa, Luxus Vittsjö
Slutpris450 SEK
8319
Färglitografi, "Midsommar" Isaac Grünewald, signerad
Slutpris850 SEK
8323
Glasservis, "Reffla" Arthur Percy Gullaskruf
Slutpris200 SEK
8322
Assietter, Arthur Percy Gullaskruf
Slutpris175 SEK
8321
Glaskonst & -skålar, Bl.a. Ulrica Hydman Vallien Boda Fors
Slutpris100 SEK
8317
Taklampor 2 st, glas
Slutpris150 SEK
8314
Orientalismatta, handknuten
Slutpris300 SEK
8313
Kökspall
Slutpris175 SEK
8312
Pinnstolar 4 st
Slutpris275 SEK
8311
Stol, troligtvis Jacques Hitier
Slutpris275 SEK
8310
Taklampa, hängande glasprismor, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
8309
Väggur, Förgyllt
Slutpris225 SEK
8308
Vas, "Savoy" Alvar Aalto Iittala Finland
Slutpris300 SEK
8307
Karaffer bl.a. Monica Bratt
Slutpris250 SEK
8306
Servisdelar, "Mon Amie" Marianne Westman Rörstrand
Slutpris250 SEK