327
Pianolampa, Stilo möbler Skillingaryd
Slutpris125 SEK
326
Smart-Tv, Samsung 48"
Slutpris450 SEK
321
Luftgevär, modell 20 Diana
Slutpris175 SEK
314
Timplåda, Allmoge daterad 1797
Slutpris2 700 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
323
Luftgevär, modell 16 Diana
Slutpris300 SEK
322
Luftgevär, modell 22 Diana
Slutpris175 SEK
320
Taklampa, "Tina" Atelje Lyktan
Slutpris350 SEK
315
Sakralfigurin, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
318
Taklampa, troligtvis Luxus, plast & teak
Slutpris400 SEK
317
Takkrona, mässing
Slutpris60 SEK
316
Playboymagasin, 1963-68
Slutpris175 SEK
309
Blompidestal, frostat glas
Slutpris350 SEK
307
Plansch, Pripps blå, papp
Slutpris225 SEK
310
Väggbonad
Slutpris50 SEK
304
Serietidningar, Magnum
Slutpris200 SEK
306
Parti serietidningar & magasin, 91:an
Slutpris60 SEK
305
Parti serietidningar, Fantomen, Agent X, Cobra m.fl.
Slutpris50 SEK
303
Artistkuriosa bl.a. Alice Cooper & Iron Maiden
Slutpris350 SEK
302
Ljusstakar, "Liljan" Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall
Slutpris850 SEK
281
Etui för marker
Slutpris1 000 SEK
285
Kaffekoppar, " Café Au Lait" Arcopal, glas
Slutpris350 SEK
297
Soffa & bord, Yngve Ekström Swedese
Slutpris600 SEK
300
Parti DVD-filmer & Blueray
Slutpris60 SEK
299
Parti DVD-filmer
Slutpris50 SEK
298
Parti DVD-filmer
Slutpris50 SEK
296
Pläd, Ull
Slutpris50 SEK
295
Avlastningsbord, halvmåne
Slutpris275 SEK
294
Taklampor, "Kvartär" IKEA
Slutpris60 SEK
293
Plastbackar 3 st bl.a. Prips
Slutpris200 SEK
292
Regissörsstol & bord
Slutpris50 SEK
291
Fällstolar / pallar
Slutpris80 SEK
290
Stolar 4 st, Magnus Olesen, Danmark
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 - 3 500 SEK
286
Parti DVD-filmer bl.a. Star Wars
Slutpris125 SEK
289
Spelbordsskiva
Slutpris60 SEK
288
Parti DVD-filmer, barnfilmer
Slutpris80 SEK
287
Serie- och filmboxar, DVD
Slutpris400 SEK
284
Humidor
Slutpris450 SEK
283
Parti tennföremål
Slutpris125 SEK
279
Parti serietidningar bl.a. Marvel
Slutpris500 SEK
282
Trädockor, Okki Laine, Kupittaan Savi, 1960-tal
Slutpris250 SEK
280
Vägghylla, stringmodell
Slutpris150 SEK
269
Ziptröja & jacka, Adidas & Mckinley
Slutpris90 SEK
278
Parti sällskapsspel
Slutpris225 SEK
275
Turneväska, Rockcase by Warick
Slutpris275 SEK
274
Bänkskivor 2 st, Perstorp obegagnade
Slutpris450 SEK
273
Parti leksaker
Slutpris80 SEK
272
Plektrum & instrument
Slutpris225 SEK
271
Skor, Dam Nike
Slutpris250 SEK