379
Takplafond, "Plafo" Uno & Östen Kristiansson Luxus
Slutpris900 SEK
381
Servisdelar, "Blå mås" Bing & Gröndahl Danmark
Slutpris200 SEK
377
Lampbord, tidigt 1900-tal
Slutpris225 SEK
376
Trasmattor 2 st
Slutpris175 SEK
374
Pall, "Palle" Yngve Ekström
Slutpris800 SEK
373
Blompidestal, marmorplatta
Slutpris200 SEK
372
Blompidestal, marmorplatta
Slutpris200 SEK
371
Stereomöbel, Philips FS 754 AF
Slutpris60 SEK
367
Parti CD-skivor, bl.a. Rock/heavy metall
Slutpris2 700 SEK
366
Parti tidningar, Buster
Slutpris90 SEK
368
Taklampa, L Drummer, keramik
Slutpris60 SEK
365
Pokerset m.fl.
Slutpris125 SEK
364
Pokermarker, etuier m.fl.
Slutpris60 SEK
363
Portabel AC, Delonghi Pinguino
Slutpris50 SEK
362
Hundbur, metall
Slutpris80 SEK
361
Cykelkärra, Spectra
Slutpris550 SEK
355
Galgar i trä, Olsson & Dåm
Slutpris50 SEK
353
Glaskonservburkar bl.a. glimma
Slutpris70 SEK
352
Färglitografier, Inger Kihlman
Slutpris50 SEK
350
Pilbåge & pilar, Västsahara Afrika
Slutpris70 SEK
349
Spelböcker bl.a. Minecraft
Slutpris60 SEK
346
Star wars kuriosa bl.a. filmposter
Slutpris350 SEK
348
Super 8 - projektor, G.B-bell & Howell
Slutpris50 SEK
347
Etanolkamin
Slutpris80 SEK
345
Bänk
Slutpris50 SEK
344
Spelbord
Slutpris125 SEK
343
Pall, flätad rotting
Slutpris50 SEK
357
Parti emblem, militär & polis
Slutpris1 700 SEK
359
Parti Kalle Anka Pocket, nr 420-509
Slutpris500 SEK
360
Hängmatta på stativ
Slutpris100 SEK
356
Karusellbord
Slutpris275 SEK
358
Pelarbord / Matbord
Slutpris50 SEK
354
Soffbord på hjul
Slutpris300 SEK
332
Tassimo kaffemaskin
Slutpris125 SEK
342
Solstolar i bambu, Granit, Obegagnade
Slutpris225 SEK
341
Laminatmaskin
Slutpris125 SEK
340
Tavlor 2 st, Karin Linderoth
Slutpris50 SEK
339
Parti DVD-filmer
Slutpris200 SEK
338
Hammock, trä
Slutpris650 SEK
331
Luftgevär, Obegagnat
Slutpris650 SEK
337
Vedspis, Norrahammar 619 gjutjärn
Slutpris400 SEK
336
Hi-fi system med bluetooth, Sony CMT-SBT20
Slutpris500 SEK
329
Mindre Byrå, Sundlings Tranås no 582
Slutpris175 SEK
335
Handkonsol, Game & Watch, Donkey Kong Nintendo
Slutpris300 SEK
334
Brandsläckare, skum
Slutpris60 SEK
333
Handfat
Slutpris175 SEK
330
Luftgevär, Obegagnat
Slutpris550 SEK
328
Större Pappförpackning/tunna
Slutpris90 SEK