539
Sängbord 2 st
Slutpris60 SEK
538
Rökbord
Slutpris225 SEK
537
Skyltdockor, 2 st
Slutpris450 SEK
536
Skyltdockor 2 st
Slutpris350 SEK
535
Malmkrona & lampetter,
Slutpris70 SEK
530
Högtryckstvätt, Meec Tools 160 Bar
Slutpris450 SEK
533
Parti armbandsur bl.a. Seiko
Slutpris500 SEK
532
Parti äldre leksaker bl.a. Corgi, Dinkeytoys m.fl.
Slutpris225 SEK
531
Högtryckstvätt, Nilfisk compact C125,7
Slutpris500 SEK
528
Sängbord 2 st, ommålade
Slutpris275 SEK
527
Stolar, "Rondo" Erik Ole Jorgensen Danerka Danmark
Slutpris300 SEK
526
Hatthylla, Habo
Slutpris50 SEK
522
Parti verktyg
Slutpris225 SEK
525
Parti barnböcker, Disney & Kalle Ankas Bokklubb
Slutpris90 SEK
524
Armbandsur bl.a. Seiko
Slutpris250 SEK
523
Rörverktyg, Daig-o-per
Slutpris125 SEK
521
X-box 360 med spel
Slutpris250 SEK
519
Försvar & jaktöverksott bl.a. vapenfett, läsktång
Slutpris125 SEK
518
Magasinkärra, obegagnad
Slutpris250 SEK
520
Vattenpump, bensindriven
Slutpris100 SEK
517
Mindre emaljerad skylt, "Farligt att vidröra ledningen"
Slutpris70 SEK
515
Ryggsäckar, vattenflaskor m.fl. Försvarets
Slutpris150 SEK
514
Parti jakttroféer & horn
Slutpris350 SEK
513
Borr, rånjärn m.fl. Allmoge
Slutpris50 SEK
512
Saxar, sockertänger m.fl. Allmoge
Slutpris125 SEK
510
Parti fiskeredskap bl.a. Record 1300
Slutpris400 SEK
511
Äldre låskistor, nycklar m.fl. bl.a. 1700-tal
Slutpris200 SEK
509
Plastback, Pripps
Slutpris70 SEK
507
Gräsklippare, McCulloch, Briggs & Stratton
Slutpris175 SEK
508
Parti fiskeredskap
Slutpris150 SEK
505
Gräsklippare, Klippo, Briggs & Stratton motor
Slutpris175 SEK
504
Gatlykta
Slutpris90 SEK
503
Silverljusstakar 2 st, sterling
Slutpris275 SEK
501
Etsning & äldre lagfarter
Slutpris50 SEK
497
Parti lampdelar
Slutpris200 SEK
499
Träfiguriner, 5 st
Slutpris60 SEK
498
Slutpris450 SEK
495
Baslåda & slutsteg
Slutpris600 SEK
496
Åkgräsklippare,
Jonsered FR 2213 RA 2011
Slutpris6 100 SEK
Värdering10 000 - 15 000 SEK
491
The Expert Cartridge, Commodore 64
Slutpris90 SEK
492
Plåtleksak, Japan, 1900-talets mitt
Slutpris350 SEK
490
Silverklädd flaska & tårtspade
Slutpris60 SEK
487
Muskedunder 1700-/1800-tal, ombyggd till slagslås
Slutpris750 SEK
488
Telefonhylla, Gunnar Ander för Televerket
Slutpris250 SEK
486
Sparspis, Näfveqvarn No 6 gjutjärn
Slutpris550 SEK
485
Zinkbaljor 2 st 70 & 100 L
Slutpris250 SEK
484
Träleksak, Kalle Anka Bowling, Brio
Slutpris150 SEK
482
Zinkbalja 50 L
Slutpris200 SEK