691
Bordslampa, glas
Slutpris50 SEK
690
Broderad bokstavstavla, daterad 1851, Allmoge
Slutpris80 SEK
689
Trätofflor, Troentorp stl. 36 obegagnade
Slutpris80 SEK
688
Trätofflor, Troentorp stl. 39 obegagnade
Slutpris225 SEK
687
Trätofflor, Troentorp stl. 43 obegagnade
Slutpris150 SEK
686
Trätofflor, Troentorp stl. 43, obegagnade
Slutpris175 SEK
685
Uppstoppad fågel, Rapphöna
Slutpris300 SEK
684
Uppstoppad fågel, Större hackspett
Slutpris300 SEK
681
Kasettbandspelare, Akai
Slutpris125 SEK
680
Parti LP-skivor & singlar
Slutpris175 SEK
675
Stallfönster, tak 2 st
Slutpris175 SEK
677
Taklampa, glas
Slutpris125 SEK
676
Stallfönster, tak
Slutpris125 SEK
674
Krus & skål, Höganäs
Slutpris150 SEK
671
Färglitografi, "Styrelsen"
Slutpris125 SEK
673
Herrbetjänt
Slutpris70 SEK
670
Slutpris225 SEK
669
Trätofflor, Troentorp stl. 42 obegagnade
Slutpris200 SEK
664
Sideboard med skrivskiva, ommålat
Slutpris200 SEK
668
Trätofflor, Troentorp stl. 44 obegagnade
Slutpris70 SEK
658
Sabel
Slutpris1 100 SEK
667
Slutpris150 SEK
662
Pallar 2 st, ommålade
Slutpris175 SEK
666
Klädhängare, metall
Slutpris60 SEK
665
Hyllsystem, Ek
Slutpris100 SEK
660
Trädgårdsbänk, Norrahammar, gjutjärn
Slutpris1 000 SEK
661
Pinnstolar 2 st, ommålade
Slutpris70 SEK
663
Stereo & högtalare, Philips & Rotel
Slutpris175 SEK
659
Bajonett, no 89, Wilkinson Sword Company London
Slutpris650 SEK
656
Figurin, "Charlotta" Lisa Larson Gustavsberg
Slutpris2 100 SEK
655
Taklampa, plast 60-/70-tal
Slutpris50 SEK
654
Taklampa, glas & mässing
Slutpris70 SEK
653
Rölakanmatta
Slutpris400 SEK
652
Ryamatta
Slutpris60 SEK
651
Zinkbalja, 65 L
Slutpris225 SEK
650
Zinkbalja & vattenkanna
Slutpris150 SEK
649
Trasmattor 4 st, textil & plast
Slutpris90 SEK
648
Filtar 3 st bl.a. Vinga
Slutpris125 SEK
647
Avlastningsbord med låda
Slutpris225 SEK
643
Sybord
Slutpris50 SEK
646
Brickbord, mässing
Slutpris125 SEK
645
Mangelkorg
Slutpris125 SEK
644
Golvlampa, keramik
Slutpris90 SEK
640
Parti kopparföremål
Slutpris175 SEK
639
Julgranskulor, glas
Slutpris225 SEK
642
Köksassistent, Bosch
Slutpris275 SEK
638
Julgranskulor, glas
Slutpris175 SEK
637
Lampfot, fotogen
Slutpris200 SEK