848
Glasvaser, Orrefors
Slutpris125 SEK
847
Glasvaser bl.a. Alsterbo bruk
Slutpris350 SEK
846
Diverse glas bl.a. Lindshammar
Slutpris50 SEK
845
Parti servisdelar, Ulrika Hydman Vallien
Slutpris125 SEK
844
Parti keramik bl.a. "Granola" gunnar Nylund
Slutpris350 SEK
842
Hatthylla
Slutpris150 SEK
835
TV 55 ",Samsung Curved, UHD 6 Series UE55JU6655U
Slutpris2 700 SEK
841
Spegel med konsolbord, Nyrenässans, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
840
Skåp, Bondrokoko, 1700-/1800-tal drickamålat
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
839
Fiol / Violin, efter Stradivarius, barnmodell
Slutpris275 SEK
837
Vägghängt sminkbord
Slutpris350 SEK
836
TV, Panasonic 55 ", med väggfäste
Slutpris550 SEK
834
Parti kopparföremål
Slutpris50 SEK
833
Trätråg, 2 st
Slutpris350 SEK
832
Ytterfoder, koppar, David Andersson Eskilstuna
Slutpris80 SEK
830
Parti plåtburkar m.fl.
Slutpris350 SEK
829
Väggreliefer bl.a. Söholm
Slutpris550 SEK
828
Parti mässingsljusstakar bl.a. Skultuna
Slutpris300 SEK
827
Dricksglas, färgade
Slutpris125 SEK
825
Diverse till hem & hushåll
Slutpris400 SEK
824
Assietter, Rörstrand
Slutpris60 SEK
819
Parti glas, rökfärgat
Slutpris125 SEK
823
Vas, opalglas, Art Deco
Slutpris90 SEK
822
Parti glasvaser bl.a. Ekenäs
Slutpris80 SEK
821
Parti servisdelar, Arabia finland
Slutpris100 SEK
820
Parti ljusstakar, glas bl.a. Kosta Boda
Slutpris275 SEK
818
Tallrikar, Mariehult
Slutpris125 SEK
817
Diverse glas bl.a. "Fuga" Orrefors
Slutpris70 SEK
816
Kaffeservis, "Gracil" Rörstrand
Slutpris50 SEK
815
Vaser, Skruf glasbruk bl.a. Bengt Edenfalk
Slutpris150 SEK
814
Parti glasvaser m.fl.
Slutpris225 SEK
813
Blomsterhållare, 3 st
Slutpris125 SEK
812
Parti tennföremål
Slutpris225 SEK
811
Vaser, Rosenthal
Slutpris125 SEK
810
Parti osorterade glas, Orrefors
Slutpris50 SEK
802
Tallrikar, "Solaris" Tapio Wirkkala Iittala Finland
Slutpris200 SEK
809
Parti ljushållare m.fl. bl.a. Rörstrand, Ekeby
Slutpris60 SEK
808
Glasvaser 4 st, Bl.a Bengt Orup
Slutpris700 SEK
807
Vinglas, 12 st
Slutpris50 SEK
806
Teakbrickor m.fl.
Slutpris225 SEK
801
Parti dessertglas
Slutpris175 SEK
805
Tennfat & vaser, Art Deco
Slutpris175 SEK
804
Parti tennföremål
Slutpris275 SEK
803
Parti ljusstakar, tenn
Slutpris450 SEK
795
Gitarr, Cimar
Slutpris90 SEK
799
Spel & kontroller, Sega Mega drive
Slutpris650 SEK
798
Armbandsur, dam Tissot 18 k guld
Slutpris1 800 SEK
800
Vaser, glas, delvis signerade
Slutpris200 SEK