960
Blocklyft, 1,5 ton
Slutpris225 SEK
959
Blocklyft 1,5 ton
Slutpris275 SEK
958
Motorsåg, Stiga
Slutpris750 SEK
957
Fåtölj, "Queen" Scala 1970-tal
Slutpris450 SEK
952
Parti fickknivar bl.a. Victorinox
Slutpris600 SEK
942
Cigarettmunstycke, 18 k Guld & bärnsten, Echt Bernstein
Slutpris1 300 SEK
951
Jaktväska, läder
Slutpris150 SEK
950
Askfat, "Ultima" Holger Bäckström & Ljungberg, mässing
Slutpris700 SEK
949
Fack / Behållare, Baird and Tatlock London and Glasgow, Koppar
Slutpris275 SEK
948
Större Såll / skikt, trä
Slutpris175 SEK
947
Sameknivar 2 st, signerade
Slutpris700 SEK
946
Jaktväska, läder
Slutpris225 SEK
945
Kobratelefon / Ericofon, LM Ericsson
Slutpris175 SEK
944
Skulptur, metall
Slutpris400 SEK
941
Fickur, herr
Slutpris225 SEK
943
Äldre Mätinstrument, FR. J. Berg, Stockholm, mässing
Slutpris250 SEK
938
Cognacskupor, "Chateau" Bertil Vallien Kosta Boda
Slutpris125 SEK
940
Armbandsur, Omega Genève
Slutpris800 SEK
939
Primuskök no 96
Slutpris300 SEK
935
Parti leksaker bl.a. trä
Slutpris80 SEK
937
Litografi, Lars Norrman, signerad
Slutpris50 SEK
934
Parti diverse bl.a. sjöskumspipa med silver
Slutpris100 SEK
933
Parti figuriner bl.a. Wallendorf
Slutpris250 SEK
931
Kaffeservis, "Arctica" Arabia Finland
Slutpris90 SEK
929
Julgransfot, glas
Slutpris125 SEK
928
Parti servisdelar, Rosenthal
Slutpris750 SEK
927
Olja på pannå, 1800-tal, okänd konstnär
Slutpris450 SEK
926
Oljetryck
Slutpris60 SEK
925
oljetryck
Slutpris60 SEK
915
Papperskorgar 2 st
Slutpris100 SEK
922
Hattstock, trä
Slutpris400 SEK
924
Herbarium
Slutpris450 SEK
923
Äldre apotekskrus, glas
Slutpris50 SEK
920
Skulptur, gjutjärn
Slutpris450 SEK
921
Parti hattar m.fl.
Slutpris150 SEK
919
Satsbord med kakelinlägg, gustaviansk-stil
Slutpris150 SEK
918
Rottingmöblemang, 20-tal
Slutpris350 SEK
910
CD-skivor, Eddie Meduza, 19 st
Slutpris1 600 SEK
913
Parti bokmärken
Slutpris550 SEK
912
Slutpris100 SEK
911
Parti diverse bl.a. Hoptimist
Slutpris50 SEK
909
Parti textilier
Slutpris70 SEK
904
Parti barbiedockor, kläder m.fl.
Slutpris850 SEK
906
Minnesmedalj m.fl.
Slutpris50 SEK
903
Smycken, kaffeskedar m.fl. bl.a. Silver
Slutpris650 SEK
905
Damcykel, Skeppshult
Slutpris600 SEK
900
Skål på fot, Wallendorf Tyskland
Slutpris150 SEK
902
Mässingsföremål
Slutpris70 SEK