2053
Figuriner 2 st
Slutpris50 SEK
2055
Trätofflor, Troentorp stl. 38 obegagnade
Slutpris60 SEK
2054
Trätofflor, Troentorp stl. 45 obegagnade
Slutpris275 SEK
2051
Gruvlykta
Slutpris125 SEK
2050
Militaria FN
Slutpris650 SEK
2049
Köks- / linnehanddukar
Slutpris125 SEK
2048
Rakapparat, Remington Selectric
Slutpris60 SEK
2047
Filmisar
Slutpris90 SEK
2046
Kaffeservis, "Svansjön" Seltmann Weiden
Slutpris50 SEK
2045
Kaffeservis, "Ruija" Arabia Finland
Slutpris250 SEK
2044
Vinglas, Remmarmodell
Slutpris175 SEK
2043
Glasfigurin, Bertil Vallien Kosta Boda
Slutpris150 SEK
2042
Skål, Royal Copenhagen Danmark
Slutpris100 SEK
2041
Glasservis, "Påfågel" Lars Hellsten Orrefors
Slutpris125 SEK
2040
Vinglas, slipad dekor
Slutpris80 SEK
2035
Kikare, Notaren Carl Zeiss Jena
Slutpris550 SEK
2039
Spetsglas, "rydbergsglas" bruten botten
Slutpris50 SEK
2036
Krus, 15 L Ystad
Slutpris150 SEK
2038
Väggklocka, porslin, Carl Westh Genfa
Slutpris200 SEK
2031
Parti folkbilder bl.a. militär
Slutpris150 SEK
2034
Halsband, 18 k Guld
Slutpris2 300 SEK
2032
Skrivbordslampa, Ewå 50-tal
Slutpris150 SEK
2030
Leksaksbilar, SAAB 96 Corgi
Slutpris350 SEK
2029
Bijouterier
Slutpris60 SEK
2026
Färglitografi, Lars Norrman, signerad
Slutpris225 SEK
2028
Parti bokmärken
Slutpris300 SEK
2023
Tallrikshylla, teak
Slutpris300 SEK
2027
Ytterfoder
Slutpris50 SEK
2024
Litografi, Torgny Rygahl, signerad
Slutpris200 SEK
2025
Slutpris225 SEK
2022
Bobiner 2 st
Slutpris250 SEK
2021
Herrbetjänt, Brevettato Italien
Slutpris275 SEK
2020
Träkärl 2 st
Slutpris60 SEK
2017
Diverse koppar, bjällror m.fl.
Slutpris225 SEK
2019
Gradinlängder, 4 st
Slutpris150 SEK
2006
Böcker, Jaguar, underhåll m.fl.
Slutpris1 100 SEK
2018
Parti textilier bl.a. Allmoge
Slutpris125 SEK
2015
Brödskärare, Raadvad
Slutpris90 SEK
2014
Skyddsmask, Auer
Slutpris80 SEK
2013
Parti diverse militärt bl.a. Motorcykelglasögon
Slutpris125 SEK
2010
Parti lampor
Slutpris80 SEK
2012
Stolar 5 st, Lekolar
Slutpris225 SEK
1999
Parti tändstift, tändkablar med plåthylla
Slutpris2 400 SEK
2011
Stolar, 4 st
Slutpris125 SEK
2009
Parti diverse glas & keramik bl.a. Västtyskland
Slutpris50 SEK
2008
Vaser, Västtyskland
Slutpris150 SEK
2003
Reservdels- & reperationshandböcker, Jaguar
Slutpris350 SEK
2007
Oljetunna, Shell
Slutpris275 SEK