2114
Rallydräkt, Sparco
Slutpris50 SEK
2113
Såskanna, "Grön Anna" Rörstrand
Slutpris175 SEK
2105
Motorcykeldelar, Rex Villiers 98 cc m.fl.
Slutpris1 200 SEK
2103
Fåtölj, "Eda" Bolagret
Slutpris3 300 SEK
2108
Pinnharv
Slutpris150 SEK
2106
Spannar, rostfri & zink
Slutpris90 SEK
2104
Cykel 27" "Världsmästarcykeln" Crecent Dam
Slutpris125 SEK
2102
Brödrost & emaljerad matlåda bl.a. Kockums
Slutpris100 SEK
2101
Blyinfattade glas
Slutpris90 SEK
2100
Blyinfattatglas, Jonas Fröding, signerad
Slutpris400 SEK
2095
Diverse keramik bl.a. Ekeby
Slutpris225 SEK
2099
Slutpris400 SEK
2093
Kruthorn, fickknivar m.fl.
Slutpris175 SEK
2097
Brickor, emaljerat fat & handspegel
Slutpris100 SEK
2094
Pappskyltar, Rally
Slutpris450 SEK
2096
Plåtburkar
Slutpris50 SEK
2090
Pins & märken
Slutpris700 SEK
2089
Askar & förpackningar
Slutpris50 SEK
2088
Parti Ekivokfilm, super 8
Slutpris125 SEK
2087
Bestickuppsättning, Backelit
Slutpris100 SEK
2086
Solglasögon, Ray-Ban Bausch & Lomb, "Bradshaw Tortoise Shell"
Slutpris850 SEK
2085
Trädgårdstomte
Slutpris125 SEK
2082
Tittskåp/schatull
Slutpris125 SEK
2084
Golvlampa
Slutpris225 SEK
2083
Hallmöbel
Slutpris60 SEK
2079
Blombord
Slutpris150 SEK
2081
Taklampa, teak
Slutpris150 SEK
2080
Soffbord, teak
Slutpris50 SEK
2077
Speceri-/Redahylla, skeppor i glas
Slutpris350 SEK
2078
Stol, Allmoge
Slutpris50 SEK
2076
Spegel, massiv teak
Slutpris350 SEK
2075
Äldre registreringsskyltar, metall
Slutpris250 SEK
2072
Parti mynt bl.a. koppar 1798
Slutpris225 SEK
2074
Fordonskuriosa bl.a Saab emblem
Slutpris200 SEK
2071
Antika mynt, silver & koppar bl.a. Alexander den store, samt Bysantinska m.fl.
Slutpris600 SEK
2073
Parti fickur & armbandsur, bl.a. silver
Slutpris450 SEK
2069
Fåtölj
Slutpris90 SEK
2070
Metallsvarv, Lux Cut -1122, Karlebo
Slutpris16 500 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK
2062
Olja på pannå, Eric Cederberg, signerad
Slutpris1 400 SEK
2067
Piedestal, smide med kakelinlägg
Slutpris125 SEK
2066
Taklampa, ÖIA glas
Slutpris200 SEK
2061
Slutpris1 100 SEK
2065
Fossiliserat / förstenat trä
Slutpris125 SEK
2064
Trattgrammofon, Odeon Grand, med skivor
Slutpris1 600 SEK
2059
Kopparbytta
Slutpris350 SEK
2060
Olja på pannå, Saara Christiansen
Slutpris450 SEK
2056
Golvskåp, Allmoge drickamålat, daterat 1838
Slutpris175 SEK
2052
Plåtskyltar 2 st
Slutpris850 SEK