2312
Tallrikar & Assietter, "Tokio" & "Orchidee"
Slutpris125 SEK
2307
Plåtburkar
Slutpris150 SEK
2301
Äldre medicinkrus, askar m.fl.
Slutpris80 SEK
2298
Fat & assietter bl.a. Imari Japan
Slutpris100 SEK
2297
Brandsläckare, koppar
Slutpris90 SEK
2296
Stjärnkikare, Bresser Skylux EL
Slutpris1 100 SEK
2295
Parti käppar bl.a. silverkrycka
Slutpris450 SEK
2292
Jordglob, glas. Räths Fysisk-Politisk Jordglob
Slutpris300 SEK
2294
Paraplyställ, smide/mässing
Slutpris125 SEK
2293
Telefon, sk. Candlestick
Slutpris90 SEK
2290
Bordslampor, Luxus, glas
Slutpris250 SEK
2291
Parfymer bl.a. Burberry
Slutpris175 SEK
2289
Taklampa, mässing
Slutpris150 SEK
2311
Väggskåp, signerad Göran Brander
Slutpris70 SEK
2310
Adventsljusstakar & stjärna
Slutpris50 SEK
2309
Adventsljusstakar & stjärna bl.a. Gnosjö
Slutpris225 SEK
2308
Gardinlängder 2 st
Slutpris125 SEK
2306
Gruvlykta Feuerhand
Slutpris125 SEK
2303
Bijouterier
Slutpris125 SEK
2305
Väskor 4 st
Slutpris150 SEK
2300
Flätade korgar
Slutpris250 SEK
2304
Ungsformar och uppläggningsfat bl.a. "Eldorado" Gustavsberg
Slutpris70 SEK
2299
Leksaksdjur, björn & katt, troligtvis Steiff Tyskland
Slutpris225 SEK
2285
Fat, Ingrid Atterberg Upsala Ekeby
Slutpris80 SEK
2287
Vaser, Tyskland
Slutpris125 SEK
2284
Kakburk, "Triett"
Slutpris225 SEK
2280
Ljuskrona, mässing
Slutpris50 SEK
2282
Parti tennföremål
Slutpris450 SEK
2279
Krus, lergods bl.a. Wallåkra
Slutpris200 SEK
2281
Diverse till hem & hushåll, Retro
Slutpris150 SEK
2278
Pärm med Bokmärken
Slutpris150 SEK
2277
Fat, "Hongkong" Deco
Slutpris70 SEK
2269
Ungsformar, "Pyro" Wilhelm Kåge Gustavsberg
Slutpris300 SEK
2276
Figurin, Goebel
Slutpris125 SEK
2275
Figurin, Mari Simmulsson Upsala Ekeby
Slutpris250 SEK
2274
Figurin, Märta Willborg, Gefle
Slutpris80 SEK
2273
Kaffeservis, "Windsor" Ridgway Straffordshire England
Slutpris225 SEK
2272
Köks-/Linnedukar, obegagnade
Slutpris90 SEK
2271
Köks-/Linnedukar, obegagnade
Slutpris100 SEK
2266
Mässingsljusstake, 1700-/1800-tal
Slutpris250 SEK
2270
Uppläggningsskål, Spanien
Slutpris100 SEK
2268
Tillbringare 2 st bl.a. Monica Bratt Reijmyre.
Slutpris150 SEK
2267
Ljusstakar bl.a. Hans-Agne Jakobsson
Slutpris90 SEK
2265
Äldre mässingsljusstakar
Slutpris90 SEK
2264
Parti teakföremål bl.a. fruktknivar, fat m.fl.
Slutpris80 SEK
2263
Kryddställ, Deco
Slutpris150 SEK
2262
Parti Retroporslin, Rörstrand
Slutpris225 SEK
2261
Bordslampor, Ego Stengods
Slutpris100 SEK