2501
Gasregulatorer/-klockor, 2 st
Slutpris150 SEK
2496
Obegagnade textilier
Slutpris300 SEK
2500
Parti diverse bl.a. handspegel, plåtleksak m.fl.
Slutpris50 SEK
2499
Bokband, "Djurvärlden" 3 delar
Slutpris50 SEK
2498
Bokband, Tusen & en natt
Slutpris50 SEK
2497
Vinglas, remmarmodell
Slutpris60 SEK
2495
Pins & medaljer bl.a. Silver
Slutpris150 SEK
2494
Parti sjalar/scarfsar
Slutpris60 SEK
2493
Virkat överkast
Slutpris125 SEK
2492
Parti textilier bl.a. dukar
Slutpris100 SEK
2491
Parti textilier , gardiner & sängkläder
Slutpris60 SEK
2490
Parti jakttroféer
Slutpris225 SEK
2488
Taklampa, Mac Hegerup, Kronobergsbelysning
Slutpris175 SEK
2487
Fönsterlampor, mässing
Slutpris250 SEK
2486
Fönsterlampor, hålad plåt & mässing
Slutpris275 SEK
2483
Vägg-/taklampa
Slutpris100 SEK
2477
Folkdräkt, Färd & Frosta Härad, 2 delar
Slutpris800 SEK
2481
Parti tygstycken
Slutpris50 SEK
2480
Retrokläder bl.a. klänningar
Slutpris100 SEK
2479
Ullplädar 2 st
Slutpris50 SEK
2476
Kappa, Dam
Slutpris50 SEK
2472
Taklampa
Slutpris400 SEK
2471
Taklampa, fotogen
Slutpris225 SEK
2469
Bordslyster
Slutpris100 SEK
2485
Taklampa, 1950-tal,
Slutpris60 SEK
2484
Taklampa, glas & mässing
Slutpris80 SEK
2475
Parti hyvlar / handverktyg
Slutpris550 SEK
2474
Hyvlar / Rubank
Slutpris50 SEK
2473
Korgar 2 st
Slutpris125 SEK
2470
Tryck 2 st
Slutpris50 SEK
2468
Brödskärare, Raadvad
Slutpris80 SEK
2467
Förvaringslåda, Bosch
Slutpris60 SEK
2464
Pulka/kälke 2 st, plast
Slutpris225 SEK
2466
Herrjacka, skinn
Slutpris50 SEK
2463
Golvlampa, 3-armad
Slutpris700 SEK
2462
Golvlampa
Slutpris70 SEK
2461
Golvlampa, brickmärkt, Orrefors
Slutpris225 SEK
2460
Poster, Teatr Narodowy , Polen
Slutpris200 SEK
2459
Poster, no 68 S. Szafrankowska-Kur, Polen
Slutpris225 SEK
2458
Poster, no 124 John Lennon, Polen
Slutpris90 SEK
2457
Poster, W Gorka Polen
Slutpris125 SEK
2456
Poster, R. Olbinski Polen no 172
Slutpris50 SEK
2453
Tamburmajor
Slutpris150 SEK
2455
Poster, Marian Stachurski no 141 Polen
Slutpris70 SEK
2454
Takkrona, Lars bergsten Gusums Bruk, no 131 signerad
Slutpris225 SEK
2452
Rullbandspelare, Beocord 1600 Bang & Olufsen
Slutpris150 SEK
2451
Leksak, Jumbo Jet 747, plast
Slutpris60 SEK
2450
Taklampa, "Sputnik", mässing 1950-/1960-tal
Slutpris1 500 SEK