3252
Kabinväska
Slutpris175 SEK
3258
Kaffe- & teservis, Röingekeramik
Slutpris50 SEK
3257
Karaff & glas, Eva Solo
Slutpris150 SEK
3256
Figuriner & ljushållare
Slutpris50 SEK
3255
Parti rostfritt
Slutpris50 SEK
3254
Olja på duk, oidentifierad konstnär
Slutpris60 SEK
3253
Teservis, "Azur" Jens Quistgaard Kronjyden
Slutpris2 700 SEK
3250
Fåtölj, Nelo Möbler, skinn, troligtvis Åke Fribryter
Slutpris175 SEK
3251
Parti spetsband
Slutpris150 SEK
3248
Bordslampa, Hia
Slutpris50 SEK
3249
Blompiedestal, förgylld & marmorplatta
Slutpris275 SEK
3245
Spegel, Eriksmålaglas nr 434
Slutpris125 SEK
3246
Byrådel, Bertil Fridhagen Bodafors
Slutpris125 SEK
3244
Slutpris125 SEK
3243
Orientalisk matta, "Bokhara"
Slutpris225 SEK
3267
Skivspelare, Luxor Radio
Slutpris50 SEK
3266
LP-spelare, Garrard sp25 MK IV
Slutpris100 SEK
3265
Tryckluftsverktyg, Parkside, obegagnade
Slutpris700 SEK
3264
Pins, emblem m.fl. bl.a. Militärt
Slutpris400 SEK
3263
Parti armbandsur m.fl.
Slutpris125 SEK
3262
Bijouterier bl.a. tenn
Slutpris300 SEK
3241
Fågelbur
Slutpris200 SEK
3261
Slutpris225 SEK
3260
Bijouterier bl.a. silver, bärnsten m.fl.
Slutpris275 SEK
3259
Parti singlar
Slutpris80 SEK
3242
Barskåp, järn
Slutpris550 SEK
3240
Parti kameror, stativ m.fl.
Slutpris650 SEK
3239
Golvlampa, IKEA
Slutpris60 SEK
3238
Golvlampa, 2-armad
Slutpris60 SEK
3237
Golvlampa
Slutpris200 SEK
3236
Blompiedestal, Ek
Slutpris60 SEK
3235
Golvlampa, teak & mässing
Slutpris100 SEK
3234
Taklampor 2 st, plåt IKEA
Slutpris50 SEK
3233
Taklampa, plåt
Slutpris50 SEK
3225
Jeans 3 st, Wrangler & Lee
Slutpris800 SEK
3232
Lampkupa, glas, Funkis
Slutpris350 SEK
3229
Pendellampa, funkis
Slutpris500 SEK
3231
Bords-/vägglampa, Funkis
Slutpris350 SEK
3230
Pendellampa, Art Deco
Slutpris275 SEK
3228
Taklampa, glas
Slutpris60 SEK
3218
Bordsur, JJ Warszawa, mässing
Slutpris800 SEK
3227
Sparkcyklar 2 st
Slutpris90 SEK
3226
Stort parti bokmärken
Slutpris1 200 SEK
3224
Jordglobslampa, plast, Räths Politiska jordglob
Slutpris90 SEK
3221
Grind, smide 2-delad
Slutpris1 000 SEK
3223
Förstärkare, Marantz SR 7400
Slutpris250 SEK
3222
LP-spelare, Marantz modell 6300
Slutpris750 SEK
3220
Modellbilar, Dinkey Toys, Atlas Collection
Slutpris700 SEK