10295
Trädgårdsbänk, gjutjärnsgavlar
Slutpris650 SEK
10298
Vägghylla, stringmodell
Slutpris225 SEK
10296
Trädgårdsbord, gjutjärnsfot & marmorskiva
Slutpris600 SEK
10291
Klänning 1980-tal
Slutpris100 SEK
10294
Sideboard / Linneskåp, Teak
Slutpris1 200 SEK
10290
Balklänning, 1980-tal
Slutpris100 SEK
10293
Cykel, Crescent Idun
Slutpris450 SEK
10289
Fickur, Remontoir 15 rubis, Silverboett
Slutpris150 SEK
10288
Vagga, trä
Slutpris125 SEK
10287
Träback, Explosiv Vara
Slutpris100 SEK
10286
Parti horn
Slutpris175 SEK
10282
Plåtburkar 2 st
Slutpris175 SEK
10285
Parti käppar
Slutpris150 SEK
10284
Krus 3 st, Höganäs
Slutpris100 SEK
10273
Träback
Slutpris225 SEK
10281
Kikare, Kronmärkt M 3011
Slutpris225 SEK
10280
Luftgevär, Stella 515, Tjeckien
Slutpris175 SEK
10276
Inramad skolplansch
Slutpris175 SEK
10279
Julgransfot
Slutpris350 SEK
10269
Champagneglas, 10 st
Slutpris200 SEK
10275
Älghorn
Slutpris225 SEK
10278
Träback
Slutpris100 SEK
10277
Bordsur, mässing
Slutpris175 SEK
10271
Träback
Slutpris200 SEK
10274
Spegel, teak
Slutpris150 SEK
10272
Fickur, Doxa
Slutpris500 SEK
10270
Syskrin med tillbehör
Slutpris100 SEK
10268
Glasservis, rutslipad dekor
Slutpris175 SEK
10263
Konduktörsur, Televerket
Slutpris800 SEK
10265
Mangelkorg på ben
Slutpris100 SEK
10264
Fickur, Anti Magnetique
Slutpris400 SEK
10262
Fleischmann, Lok SJ RC 1091
Slutpris300 SEK
10261
Silver, John Erik Petterson, Samisk
Slutpris350 SEK
10260
Armbandsur, Infantry, quartz
Slutpris200 SEK
10250
Fickur / "Mormorsur", Elgin, Gulddoublé
Slutpris750 SEK
10259
Armbandsur, Infantry, quartz
Slutpris150 SEK
10252
Fickur, Illinois Watch Company Springfield
Slutpris900 SEK
10258
Armbandsur, Mondaine, "Railway Watch" Quartz
Slutpris550 SEK
10245
Slutpris850 SEK
10257
Skulptur, Metallkonst
Slutpris200 SEK
10256
Takljusstake, smide Allmoge
Slutpris650 SEK
10244
Slutpris550 SEK
10253
Färglitografi, "Tidningsläsaren vid fönstret" Berndt Wennström, signerad
Slutpris175 SEK
10251
Fickur, Boston Watch Company
Slutpris275 SEK
10249
Matservis, Hackefors
Slutpris150 SEK
10246
Ljusstakar, Kristall
Slutpris100 SEK
10243
Fickur, Hamilton
Slutpris450 SEK
10239
Motorlyft, Ihopfällbar
Slutpris1 400 SEK