3865
Pendellampa
Slutpris150 SEK
3864
Byggsatser 3 st, skepp
Slutpris175 SEK
3863
Mangelkorg
Slutpris175 SEK
3862
Mangelkorg
Slutpris125 SEK
3861
Knivar bl.a. Puukko Finland
Slutpris350 SEK
3860
Mässingsljusstake
Slutpris175 SEK
3859
Bordslampa, tenn, tidigt 1900-tal
Slutpris80 SEK
3858
Borrsväng, Allmoge
Slutpris50 SEK
3857
Trälådor
Slutpris400 SEK
3852
Bordslampa, Strindbergsmodell
Slutpris250 SEK
3856
Skeppslampa, glas & mässing
Slutpris250 SEK
3855
Oljelampa, fot i porslin
Slutpris450 SEK
3854
Bordslampa, Strindbergsmodell
Slutpris500 SEK
3853
Bordslampa, Strindbergsmodell
Slutpris200 SEK
3851
Golvljusstake, smide
Slutpris350 SEK
3850
Pall
Slutpris150 SEK
3849
Trälådor, Margarin
Slutpris250 SEK
3848
Planksteks-set, Sagaform, obegagnat
Slutpris350 SEK
3835
Flaskskepp m.fl.
Slutpris125 SEK
3834
Flaskskepp, 4 st
Slutpris300 SEK
3832
Yxor 2 st, Hultafors
Slutpris250 SEK
3831
Avlastningsbord, nyrenässans
Slutpris60 SEK
3830
Etagebord med låda
Slutpris100 SEK
3829
Sybord
Slutpris125 SEK
3828
Tjäckla & Skära
Slutpris150 SEK
3827
Svepask, Allmoge 1900-tal
Slutpris350 SEK
3823
Fönsterlampor, "Duett" Bent Boysen IKEA
Slutpris500 SEK
3821
Stort parti bijouterier, mestadels halsband, armband m.fl.
Slutpris500 SEK
3820
Stort parti armbandsur
Slutpris70 SEK
3819
Stort parti bijouterier, mestadels örhänge, brosch m.fl.
Slutpris700 SEK
3818
Trasmattor, 2 st
Slutpris50 SEK
3817
Större trasmatta
Slutpris80 SEK
3814
Rölakanmatta, signerad A
Slutpris350 SEK
3816
Bonad
Slutpris50 SEK
3815
Gallerimatta, orientaliskt motiv
Slutpris400 SEK
3812
Orientaliskmatta, silkesinslag, handknuten
Slutpris250 SEK
3811
Gardinlängder, 4 st
Slutpris100 SEK
3810
Textilier, Allmoge
Slutpris125 SEK
3809
Mangelkorg
Slutpris150 SEK
3808
Väggvitrin
Slutpris200 SEK
3807
Kristallkrona
Slutpris350 SEK
3806
Herrkappa, Rappson
Slutpris50 SEK
3805
Frack, 3 -delad
Slutpris150 SEK
3804
Pälskappa
Slutpris60 SEK
3803
Vaser, fat & glättsten bl.a. JLMENAU
Slutpris50 SEK
3802
Kaffekoppar, tidigt 1900-tal
Slutpris50 SEK
3801
Emaljerat m.fl.
Slutpris125 SEK
3800
Symaskin, Bernette 55
Slutpris125 SEK