4027
Köksassistent, Bosch
Slutpris225 SEK
4026
Gjutjärnsgryta & panna, Ronab & Copco
Slutpris250 SEK
4025
Skruvstäd & bänkslip
Slutpris400 SEK
4024
Verktyg bl.a. stämjärn & hyvlar
Slutpris275 SEK
4019
fiskedrag, skedrag & spinnare bl.a. Abu Garcia
Slutpris650 SEK
4021
Vas, Japan
Slutpris225 SEK
4023
Parti mynt
Slutpris400 SEK
4020
Fiskerullar & Spö bl.a. Abu Cardinal 66
Slutpris350 SEK
4022
Terrin, Kristall
Slutpris225 SEK
4017
Rocky, The singing Lobster, obegagnad
Slutpris150 SEK
4016
Picnic-set, Laplast
Slutpris150 SEK
4015
Käpp, mässing /trä
Slutpris60 SEK
4010
Askfat, Tripod
Slutpris275 SEK
4009
Fruktfat & ljusstakar, teak
Slutpris350 SEK
4013
Bords-/vägglampa, Ewå 1950-tal
Slutpris400 SEK
4012
Vinyltapet
Slutpris80 SEK
4011
Vägglampetter, teak & glas, Markslöjd AB
Slutpris200 SEK
4005
Ljusstakar, Hans-Agne Jakobsson Markaryd
Slutpris500 SEK
4008
Karaffer 3 st, Art Deco
Slutpris125 SEK
4003
Drinkvagn "Rollo" Nils Jonsson Troeds
Slutpris2 400 SEK
4007
Ljusstakar, Art Deco, L & L Svenskt Tenn
Slutpris70 SEK
4006
Bonbonjär, tenn, Konsthantverk Tyringe
Slutpris80 SEK
4002
Olja på duk, Bente Bjerregaard
Slutpris650 SEK
4004
Vägghyllor 2 st, massiv teak
Slutpris225 SEK
4001
Krus, 4 delar
Slutpris125 SEK
3999
Kristallglas 4 delar, Orrefors
Slutpris150 SEK
3998
Diverse glas bl.a. "Selena" Sven Palmqvist
Slutpris150 SEK
3997
Diverse keramik
Slutpris50 SEK
3996
Soffbord
Slutpris70 SEK
3995
Sekretär
Slutpris50 SEK
3994
Billy bokhylla, kort, obegagnad
Slutpris50 SEK
3993
Fågelholkar 3 st
Slutpris150 SEK
3992
Bokserie, JRR Tolkien
Slutpris50 SEK
3991
Risportstillbehör bl.a. skyddsväst, sporrar m.fl.
Slutpris70 SEK
3990
Trasmatta
Slutpris200 SEK
3988
Kikare, Optima 7x50
Slutpris60 SEK
3987
Slipdukspapper
Slutpris225 SEK
3986
Parti textilier
Slutpris150 SEK
3983
Fåtöljer, Skrindan-modell, Fags Danmark 1960-/1970-tal
Slutpris1 300 SEK
3978
Motorsåg, Mcculloch CS 355
Slutpris550 SEK
3982
Robotgräsklippare med tillbehör, Husqvarna automove 350
Slutpris1 700 SEK
3979
Högtryckstvätt, Kärcher K7 Premium
Slutpris850 SEK
3974
Grill, Mustang
Slutpris125 SEK
3981
Parasoll & fot, Biltema
Slutpris100 SEK
3980
Takplafond, metall & glas
Slutpris50 SEK
3977
Släpvagnsdäck, dubbdäck
Slutpris800 SEK
3975
Mountainbike, junior, Forever 15"
Slutpris500 SEK
3969
Käpp
Slutpris125 SEK