4139
Parti kopparföremål
Slutpris50 SEK
4138
Parti äldre folkbilder/fotalbum
Slutpris125 SEK
4137
Fat & ljusstakar, glas
Slutpris50 SEK
4136
Årsur, glas & metall
Slutpris70 SEK
4131
Figurin, Mari Simmulson, Upsala Ekeby
Slutpris550 SEK
4135
Kopparföremål, 3 delar
Slutpris100 SEK
4134
Taklampa, blyinfattat glas
Slutpris60 SEK
4132
Cigarrlåda, teak
Slutpris175 SEK
4129
Satsbord, 3-delar, nyrokoko
Slutpris150 SEK
4130
Jordglobslampa, Plast
Slutpris175 SEK
4127
Satsbord, teak, 3-delar
Slutpris900 SEK
4128
Plastburkar, Nils-Johan
Slutpris300 SEK
4125
Hänge med pärla, 18 k vitt Guld
Slutpris200 SEK
4123
Schackpjäs, "Kung" Bo Åke Adamsson Skultuna, signerade, förgylld mässing
Slutpris1 000 SEK
4122
Schackpjäser, "Löpare" Bo Åke Adamsson Skultuna, signerade, förgylld mässing
Slutpris1 200 SEK
4118
Granathylsa med spets i trälåda, M 50
Slutpris600 SEK
4115
Visp, "cyklon" Nilsjohan
Slutpris125 SEK
4105
Matservis, "Asiatic Pheasants" Enoch Wedgwood Straffordshire England
Slutpris1 000 SEK
4114
Parti kökshanddukar, bomull
Slutpris275 SEK
4113
Ullplädar, 2 st
Slutpris150 SEK
4112
Pall
Slutpris225 SEK
4111
Silversmycken bl.a. Bismarck
Slutpris650 SEK
4110
Parti sjalar & halsduk
Slutpris60 SEK
4109
Parti textilier, Retro bl.a. dukar
Slutpris150 SEK
4108
Aperitifgafflar
Slutpris60 SEK
4107
Halsband & armband, Silver
Slutpris225 SEK
4106
Linnetyg och -kökshanddukar
Slutpris125 SEK
4101
Byrå, teak
Slutpris350 SEK
4104
Ullplädar 2 st
Slutpris125 SEK
4103
Handdukslängder, Linne
Slutpris175 SEK
4102
Glaskonst bl.a. Bergdala
Slutpris60 SEK
4100
Ullpläd
Slutpris175 SEK
4099
Ring med sten, 18 k Guld
Slutpris2 000 SEK
4098
Klänningar 4 st, Retro
Slutpris50 SEK
4097
Bestickupsättning, "Rådhus" Einar Wallin, Nysilver 173 delar
Slutpris600 SEK
4096
Vinglas, remmare
Slutpris125 SEK
4095
Ljusstake,1700-tal
Slutpris125 SEK
4093
Äggkoppar, porslin
Slutpris60 SEK
4088
Blompidestal, förgylld & marmorplatta
Slutpris300 SEK
4092
Ljusstakar, mässing, Israel
Slutpris70 SEK
4091
Galgar, Retro
Slutpris50 SEK
4090
Serveringsbricka, Heineken, Plåt
Slutpris200 SEK
4087
Vandringsstavar
Slutpris70 SEK
4089
Vägglampor, Abo Danmark H 162
Slutpris90 SEK
4086
Lovikavantar, Ull
Slutpris60 SEK
4085
Blandteknik på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
4082
Större parti bijouterier
Slutpris650 SEK
4084
Smycken, stenar m.fl. bl.a. Bärnsten
Slutpris250 SEK