4450
Stort parti kopparföremål
Slutpris275 SEK
4445
Matservis, KPM Polen
Slutpris275 SEK
4449
Figurin, Bing & Gröndahl Danmark
Slutpris175 SEK
4446
Figurin,
"Papegojor" nr 649 Royal Copenhagen Danmark
Slutpris175 SEK
4442
Kaffeskedar & tång, Silver
Slutpris450 SEK
4444
Kaffeservis, KPM Polen
Slutpris70 SEK
4441
Olja på duk, Wilhelm A Lindquist
Slutpris70 SEK
4443
Silversmycken, vikt: 30,91 g
Slutpris150 SEK
4440
Olja på duk, signerad R. Sjöblom Persson, oidentifierad konstnär
Slutpris50 SEK
4439
Stort parti singlar, mestadels svenskt
Slutpris450 SEK
4438
Parti arbetshjälmar med kåpor
Slutpris50 SEK
4437
Parti emaljerat
Slutpris350 SEK
4436
Väggreliefer, Staffan Johnsson WWF JIE
Slutpris80 SEK
4435
Kaffeservis, "Blå måsen" Bing & Gröndahl Danmark
Slutpris600 SEK
4432
Wiltonmatta
Slutpris100 SEK
4434
Figuriner bl.a. Lars Bergsten
Slutpris125 SEK
4433
Figurin, Zsolnay
Slutpris60 SEK
4428
Fordonsbelysning m.fl. bl.a. Hella
Slutpris500 SEK
4430
Parti böcker, Regenter, bl.a. Oscar II
Slutpris50 SEK
4429
Grästrimmer, Makita UR 3000
Slutpris200 SEK
4425
Stekjärn & Gryta, Ronab, gjutjärn
Slutpris300 SEK
4419
Parti motorcykeldelar bl.a. BSA
Slutpris2 700 SEK
4427
Posters 6 st, Jaguar
Slutpris60 SEK
4426
Märken, Jaguar & Texaco
Slutpris50 SEK
4424
Yxor, hyvlar & dragkniv
Slutpris350 SEK
4423
Punktutsug/ utsugsfläkt, Strömberg
Slutpris250 SEK
4422
Tak-/vägglampa, Modernhouse
Slutpris50 SEK
4421
Arbetsoverall, Fristads, obegagnad
Slutpris50 SEK
4420
Gångjärn & beslag, smide
Slutpris125 SEK
4418
Kylare, 2 st
Slutpris50 SEK
4415
Färglitografisk serie, signerad
Slutpris70 SEK
4417
Brännarglas, 5 st
Slutpris150 SEK
4416
El-element, 2 st
Slutpris50 SEK
4414
Jakttrofé, renhorn
Slutpris225 SEK
4413
Högtalare, Fostex SK-100
Slutpris600 SEK
4412
Fickur, silver, dam
Slutpris200 SEK
4407
Utemöblemang, flätad rotting, plast
Slutpris1 100 SEK
4411
Vilstolar, "Vågö" Thomas Sandell IKEA
Slutpris125 SEK
4408
Karmstolar, flätad rotting, plast
Slutpris175 SEK
4410
Solsängar & bord, Tectake, flätad rotting, plast
Slutpris800 SEK
4409
Loungesoffa & bord, flätad rotting, plast
Slutpris1 300 SEK
4406
Säng, Ekens 105x200
Slutpris850 SEK
4402
Snöslunga, Gilson 5hp
Slutpris950 SEK
4401
Tillbehör till rullbandspelare, bl.a. Teac E-2 Bulk tape Eraser
Slutpris400 SEK
4400
Blompiedestaler 2 st
Slutpris50 SEK
4399
Väggur, Junghans
Slutpris125 SEK
4398
Emmafåtölj
Slutpris60 SEK
4396
Kikare, Harmony
Slutpris50 SEK