4549
Större mässingskanna
Slutpris200 SEK
4550
Litografiskt tryck, "Tuppen" Charles Walch
Slutpris50 SEK
4545
Matta, Rölakan
Slutpris550 SEK
4548
Diverse glas, bl.a. Orrefors
Slutpris50 SEK
4547
Ytterfoder, koppar
Slutpris70 SEK
4546
Takkrona
Slutpris50 SEK
4542
Mjölkkannor, 2 st
Slutpris175 SEK
4544
Takkrona
Slutpris125 SEK
4543
Blompiedestaler, 2st
Slutpris50 SEK
4536
Figuriner bl.a. Goebel
Slutpris70 SEK
4535
Bordslampa, sk. Strindbergsmodell
Slutpris400 SEK
4534
Skål, "Hallon" Orrefors
Slutpris175 SEK
4532
Gungstol, "Bohem" Lena Larsson Nässjö / Nesto
Slutpris200 SEK
4531
Avlastningsbord, nyrenässans
Slutpris50 SEK
4530
Blomsterfakir i skål, Art Deco, Knut Hallsten, signerad
Slutpris300 SEK
4529
Figurin, Möller Hertwig Tyskland
Slutpris150 SEK
4520
Pall
Slutpris150 SEK
4527
whiskeyglas, 6st
Slutpris50 SEK
4524
Bestickuppsättning, "Hjärtebom"
Slutpris300 SEK
4526
Fickur, Silver, Atlantic Precision
Slutpris500 SEK
4525
Hygrometer, Jacob Jensen
Slutpris60 SEK
4523
Skål på fot, glas
Slutpris90 SEK
4522
Servisdelar, "Ostindia" Rörstrand
Slutpris500 SEK
4519
Blompiedistal, förgylld & marmorplatta
Slutpris125 SEK
4540
Diverse keramik & porslin, bl.a.
Slutpris150 SEK
4537
Slutpris225 SEK
4541
Uppläggningsbestick, serveringsset m.fl.
Slutpris225 SEK
4538
Fickur, dam, Silver
Slutpris80 SEK
4539
Bestickuppsättning, nysilver
Slutpris60 SEK
4518
Bordslampa, J Johansson & E Klasson, Konstsmide
Slutpris150 SEK
4517
Saftmaja, rostfri
Slutpris275 SEK
4512
Plåthyllor, 3 sektioner, made in Denmark
Slutpris800 SEK
4516
Mjölkkanna, Alfa, rostfritt
Slutpris175 SEK
4515
Högtalare, Jamo Power 230 R
Slutpris125 SEK
4513
Multiverktyg, Black & Decker
Slutpris125 SEK
4511
Bilbana, "Big Racer"
Slutpris50 SEK
4510
Skruvstäd, Prentiss & Co no 20 New York
Slutpris250 SEK
4509
Sortimenthylla, plåt
Slutpris750 SEK
4508
Fotbollsspel
Slutpris80 SEK
4507
Bords- & golvlampa, Keak
Slutpris125 SEK
4504
Kasettspelare, Coomber Worcester 343/M/V-S
Slutpris125 SEK
4506
Paraplyställ, massiv teak
Slutpris400 SEK
4501
Bluetooth högtalare, Sony GTK-XB5
Slutpris450 SEK
4505
Modelltåg, mestadels Fleischmann
Slutpris400 SEK
4503
Parti äldre telefoner bl.a. Kobra
Slutpris100 SEK
4500
Xbox 360, Tv-spel
Slutpris175 SEK
4499
Grammofon med skivor
Slutpris400 SEK
4498
Leksaker, My little Pony
Slutpris500 SEK