4605
Porlins-/servisdelar, England
Slutpris125 SEK
4604
Ljusstakar, malm
Slutpris80 SEK
4603
Dalahäst, Nils Olsson, Nusnäs
Slutpris200 SEK
4602
Väggoljelampa
Slutpris150 SEK
4594
Ryamatta, "Richmond" Mio
Slutpris650 SEK
4601
Parti böcker, Vapen
Slutpris150 SEK
4600
Flygplansmanual, Rolls Royce Aero division
Slutpris80 SEK
4598
Schackpjäser, "Bönder" Bo Åke Adamsson Skultuna, signerade, förgylld mässing
Slutpris1 000 SEK
4587
Sideboard, teak
Slutpris2 600 SEK
4573
Divansoffa, " Madison" Mio
Slutpris3 900 SEK
4593
Ljusstakar, mässing
Slutpris150 SEK
4592
Figuriner, mässing
Slutpris400 SEK
4591
Bordsspegel, mässing
Slutpris125 SEK
4590
Gruvlykta, mässing England
Slutpris500 SEK
4589
Avdragarsats, trälåda
Slutpris350 SEK
4588
Karott, "Birka" Stig Lindberg
Slutpris60 SEK
4586
Spegel, teak
Slutpris150 SEK
4581
Bordslampa, AB Stilamartur Tranås
Slutpris60 SEK
4585
Bordslampa, teak & plast
Slutpris350 SEK
4580
Mindre hallmöbel
Slutpris225 SEK
4584
Träskulptur, snidat trä
Slutpris200 SEK
4579
Sideboard, Ulferts Tibro, teak
Slutpris3 000 SEK
4583
Sänglampa, kromad
Slutpris125 SEK
4582
Lampa, koppar & mässing, Atelje Lyktan
Slutpris275 SEK
4578
Takkrona
Slutpris250 SEK
4577
Diverse mynt bl.a. silver
Slutpris150 SEK
4572
Sideboard, Ulferts, teak
Slutpris3 100 SEK
4576
Fickur i silver & tillbehör
Slutpris150 SEK
4575
Skiftnycklar, Bacho
Slutpris70 SEK
4571
Bordslampa, porslin, Italien
Slutpris50 SEK
4570
Servisdelar, "Grön Anna " Rörstrand
Slutpris125 SEK
4569
Ungsformar & ljusstakar bl.a. "Pyro" Gustavsberg
Slutpris150 SEK
4568
Flätad korg
Slutpris80 SEK
4567
Kameror med objektiv, Ricoh
Slutpris175 SEK
4566
Skål, Anne Nilsson, Orrefors
Slutpris80 SEK
4565
Matservis, Thun
Slutpris50 SEK
4564
Vin- & avecglas
Slutpris90 SEK
4563
Glasservis, slipad dekor
Slutpris200 SEK
4562
Sockertopp & tång
Slutpris70 SEK
4561
Figuriner, trä
Slutpris100 SEK
4559
Figuriner
Slutpris70 SEK
4558
Förvaringsmöbel, "Trofast" IKEA
Slutpris225 SEK
4555
Färglitografi, Göran Hahne, signerad
Slutpris175 SEK
4557
Trappstegar, 2 st
Slutpris350 SEK
4556
Färglitografi, Johan Lundgren, signerad
Slutpris60 SEK
4554
Taklampa, Limburg, glas & mässing
Slutpris225 SEK
4553
Bryggeriflaskor
Slutpris150 SEK
4552
Akvarell, Petter Pettersson, signerad
Slutpris150 SEK