4715
Olja på duk, signerad Pson, oidentifierad konstnär
Slutpris125 SEK
4707
Vas, Anna-Lisa Thomson, Gefle
Slutpris1 100 SEK
4714
Olja på pannå, efter Zorn, signerad John Stjernquist 1918, Cop.Av Zorn
Slutpris800 SEK
4704
Olja på duk, Eyvind Olesen, signerad
Slutpris200 SEK
4706
Fat, Nils Emil Lundström, Rörstrand
Slutpris150 SEK
4700
Vas, Gunnar Wennerberg, jasperware Gustabsberg
Slutpris550 SEK
4709
Olja på duk, Bertil Zetterberg
Slutpris50 SEK
4705
Nattljusstake/Kammarljusstake, smide, Allmoge
Slutpris70 SEK
4702
Olja på duk, Emil Runefjord, signerad
Slutpris1 300 SEK
4701
Lockskål, Tenn, tidigt 1900-tal
Slutpris125 SEK
4696
Linne-/kökshanddukar
Slutpris125 SEK
4697
Olja på pannå, oidentifierad konstnär, G . Bengtsson
Slutpris50 SEK
4693
Påslakan, retro
Slutpris175 SEK
4695
Kopparföremål bl.a. brandspruta
Slutpris80 SEK
4694
Taklampor, glas & metall
Slutpris100 SEK
4690
Paraplyställ
Slutpris60 SEK
4692
Parti hem & hushåll, Retro
Slutpris70 SEK
4688
Handvisp, "Cyklon" Nils-Johan
Slutpris60 SEK
4687
Souvenir värjor
Slutpris100 SEK
4686
Syskrin
Slutpris200 SEK
4684
Stort parti knappar/knappsortiment
Slutpris2 000 SEK
4683
Cykelvagn, ej monterad
Slutpris150 SEK
4680
Bashögtalare, 2 st, Unique by JWS
Slutpris100 SEK
4682
Spadar, 4 st
Slutpris250 SEK
4681
Trimmer & plattrensare
Slutpris175 SEK
4677
Låda med El-komponenter & kopplingsschema
Slutpris100 SEK
4679
Större förvaringsbackar, plast, Perstorp
Slutpris150 SEK
4678
Hemmabio, Pioneer 4,1
Slutpris50 SEK
4673
Kasettspelare, JVC KD-VII
Slutpris70 SEK
4675
Gitarrförstärkare, 2 st
Slutpris175 SEK
4672
Förstärkare, Yamaha RX-396RDS
Slutpris175 SEK
4674
CD-spelare, Pioneer PD-S 501
Slutpris150 SEK
4669
Tv-koppar, Ikea
Slutpris60 SEK
4671
Kasettspelare, Luxor Typ 1209282
Slutpris50 SEK
4670
Parti tenn
Slutpris225 SEK
4667
Verkstadsböcker bl.a. Teknos
Slutpris150 SEK
4668
Slip- & kapskivor
Slutpris150 SEK
4666
Böcker, Hantverk & bygge
Slutpris60 SEK
4665
Trälåda med lock
Slutpris60 SEK
4664
Parti slip-/kap- & poleringsskivor
Slutpris150 SEK
4661
Radiomottagare, Telefunken TR500
Slutpris300 SEK
4663
Färg-Tv Sony Triniton, 1960-/70-tal
Slutpris100 SEK
4662
Parti billampor & glassäkringar
Slutpris125 SEK
4660
CD-spelare, NAD C 525 Bee
Slutpris350 SEK
4659
Radiomottagare, Beomaster 1400, Bang & Olufsen
Slutpris150 SEK
4658
Dockhus med inredning, Lundby
Slutpris60 SEK
4657
Spoltråd, koppar
Slutpris350 SEK
4656
Handdukstork, vägghängd
Slutpris250 SEK