4820
Krön/ Överstycke till spegel, Gustaviansk
Slutpris200 SEK
4819
Väggur, Vu Universal
Slutpris300 SEK
4818
Tavla, "Nymfer"
Slutpris250 SEK
4817
Instruktionsmanual & Reservdelskataloger, BSA
Slutpris200 SEK
4816
Instruktionsmanual & Reservdelskataloger, Triumph
Slutpris175 SEK
4815
Katalog å motorcykel reservdelar, AB E Fleron 1937
Slutpris100 SEK
4812
Sytråd, dragkedjor m.fl.
Slutpris80 SEK
4813
Gasolkök & Tub, platta "Hot Wok"
Slutpris650 SEK
4811
Herrcykel, SCO clublux
Slutpris275 SEK
4810
Spegel
Slutpris50 SEK
4805
Färglitografi, signerad,
Slutpris175 SEK
4809
Olja på duk, oidentifierad konstnär
Slutpris60 SEK
4808
Stolar, 5 st
Slutpris2 400 SEK
4804
Matbord, teak, Skovby Möbelfabrik
Slutpris550 SEK
4800
Vinglas, "Remmare" 12 delar
Slutpris450 SEK
4803
Komposition, Kjeld Ulrich, signerade & numrerade
Slutpris50 SEK
4802
Högtalare, ITT Typ 2024
Slutpris275 SEK
4799
Champagneglas Perrier- Jouët " Anemone" Emile Gallé, Frankrike
Slutpris1 200 SEK
4801
Köttkvarn, Melissa
Slutpris125 SEK
4797
Avlastningsbord, Engelsk-stil
Slutpris50 SEK
4796
Stilbyrå, marmorplatta, Gustaviansk-stil
Slutpris275 SEK
4793
Parti kuriosa bl.a. väggklocka, kniv m.fl.
Slutpris125 SEK
4795
Servisdelar, Tyskland
Slutpris60 SEK
4794
Hemmabiosystem, Bose GS Series II 2,1
Slutpris100 SEK
4784
Oljetryck 2 st, stridsflygplan
Slutpris600 SEK
4791
Keramik, Kina
Slutpris70 SEK
4790
Dricksglas, Italien
Slutpris60 SEK
4789
Skulptur, trä
Slutpris150 SEK
4785
Rakspegel, tennklädd
Slutpris60 SEK
4786
Gjutjärnsgrytor, Copco Danmark m.fl.
Slutpris200 SEK
4781
Stol, Bambu, Danmark
Slutpris275 SEK
4782
Bord, bambu & glas
Slutpris150 SEK
4765
Tallrikar, "Family Rose" Kina
Slutpris650 SEK
4780
Olja på duk, signerad
Slutpris80 SEK
4779
Byrå, teak
Slutpris350 SEK
4778
Hallbyrå
Slutpris275 SEK
4777
Bemålade textilier, Kina
Slutpris150 SEK
4776
Silversked, Cohr Danmark
Slutpris90 SEK
4775
Tennfat, 1800-tal
Slutpris50 SEK
4774
Samlartallrik, glas, Björn Wiinbladh Rosenthal
Slutpris90 SEK
4773
Ljusstake, "Festivo" Iittala
Slutpris80 SEK
4772
Keramik, 3 delar, Le Cep Frankrike
Slutpris50 SEK
4771
Assietter, "Canton" 12 delar
Slutpris70 SEK
4768
Servisdelar, Lambada Danmark
Slutpris50 SEK
4767
Skrivbord, teak, 1960-tal, troligtvis Danmark
Slutpris1 100 SEK
4766
Dalahäst
Slutpris175 SEK
4763
Soffbord, teak & grön marmor, Troligtvis Danmark
Slutpris1 000 SEK
4760
Skrivbord, dubbelsidigt, teak, 1960-tal Danmark
Slutpris2 400 SEK