5040
Kaffekanna, Melitta
Slutpris60 SEK
5035
Figuriner, kaktusar
Slutpris175 SEK
5039
Diverse nysilverföremål
Slutpris70 SEK
5037
Glas, "Hundkex" Pertti Kalioinen
Slutpris50 SEK
5036
Uppläggningsfat, Tor Viking, Figgjo Flint Norge
Slutpris60 SEK
5034
Dalahäst, borstad aluminium, IKEA
Slutpris150 SEK
5033
Stolar 6 st, böjträ
Slutpris175 SEK
5032
Emaljskylt, Mercedes Benz
Slutpris275 SEK
5031
Emaljskylt, Caltex
Slutpris400 SEK
5030
Övningsgevär, P6 (I6)
Slutpris100 SEK
5029
Stolar, 5 st böjträ
Slutpris175 SEK
5026
Golvlampa, ÖIA
Slutpris200 SEK
5028
Fåtöljer, "Bingsta" IKEA
Slutpris150 SEK
5020
Skål, Göran Wärff, signerad
Slutpris500 SEK
5027
Byrå, Louis Quinze-stil
Slutpris225 SEK
5024
Dekorationer, Tomte & snögubbe
Slutpris250 SEK
5011
Gobeläng / Bonad
Slutpris400 SEK
5023
Fåtölj & fotpall, skinn
Slutpris70 SEK
5022
Spegel, massiv teak
Slutpris550 SEK
5021
Bordslampa, Tiffany-stil
Slutpris550 SEK
5019
Stort parti plastfickor till frimärken/mynt m.fl.
Slutpris650 SEK
5018
Vitrinskåp
Slutpris175 SEK
5017
Serveringsvagn, Gerlinol
Slutpris600 SEK
5014
Diverse till hem & hushåll bl.a. bricka
Slutpris100 SEK
5016
Taklampa, jugend-stil
Slutpris125 SEK
5015
Takkrona, Maria Therese-stil, glas
Slutpris50 SEK
5013
Äggkoppar, 6 st Goebel
Slutpris175 SEK
5012
Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär
Slutpris50 SEK
5010
Speceriburkar, porslin
Slutpris50 SEK
5009
Taburett
Slutpris60 SEK
5001
Taklampa, 60-/70-tal
Slutpris400 SEK
5008
Blompiedestaler
Slutpris100 SEK
5007
Takkrona, Maria-Therese-stil, glas
Slutpris150 SEK
5004
Taklampa, 50-/60-tal
Slutpris800 SEK
5006
Champagnebrus, Laurids Lönborg Danmark
Slutpris200 SEK
5005
Blompiedestal, marmorplattor & förgylld
Slutpris350 SEK
5002
Kökssoffa
Slutpris150 SEK
4999
Olja på duk, signerad Bubnic, oidentifierad konstnär
Slutpris60 SEK
4998
Piedestalkruka
Slutpris150 SEK
4993
Bojan / Krus, Kina
Slutpris350 SEK
4997
Ljusstakar, " Felicia" Björn Wiinbladh
Slutpris250 SEK
4996
Golvvas, Italien
Slutpris50 SEK
4995
Armbandsur, Omega Seamaster 30, 1963
Slutpris1 800 SEK
4994
Ölglas, "Niva" Iittala Finland
Slutpris225 SEK
4992
Figurin, Wallendorf
Slutpris60 SEK
4988
Skomakarlampor, glas
Slutpris250 SEK
4990
Teckning, signerad A.Hammargren
Slutpris50 SEK
4989
Tryck, Napoleon, signerat
Slutpris60 SEK