5250
Väggur
Slutpris50 SEK
5249
Förvaringslåda, MC
Slutpris300 SEK
5248
Nalle, troligtvis Tyskland
Slutpris100 SEK
5247
Soffbord med glasskiva, Chippendale
Slutpris225 SEK
5246
Fåtölj, Knolls moderna fåtöljer
Slutpris175 SEK
5245
Gnistskydd
Slutpris200 SEK
5244
Grötservis, "Tomtejul" Aina Stenberg Rörstrand
Slutpris300 SEK
5239
Matservis, Swedish Grace Rörstrand, 45 delar
Slutpris1 100 SEK
5243
Samlartallrikar, The Forest Year
Slutpris400 SEK
5242
Samlartallrikar, Royal Copenhagen Danmark
Slutpris50 SEK
5241
Kaffeservis, "Blå blomster" Royal Copenhagen Danmark
Slutpris800 SEK
5240
Kaffeservis, Czechoslovakia
Slutpris50 SEK
5238
Vinglas, Remmarmodell
Slutpris225 SEK
5237
Bilklocka, 8 days Elgin
Slutpris550 SEK
5236
Fickur, silver
Slutpris100 SEK
5235
Bordspendyl
Slutpris500 SEK
5234
Armbandsur, Michael Kors
Slutpris250 SEK
5229
Hylsnyckelsats, Golden City
Slutpris200 SEK
5230
Limknektar, 6 st
Slutpris500 SEK
5232
Matservis, "Malin" Gefle
Slutpris250 SEK
5231
Kaffeservis, Arabia Finland
Slutpris125 SEK
5228
Elektromagnetisk fältmätare, (EMF-mätare) TES 1393, Triaxial
Slutpris275 SEK
5227
Gamo PT - 80, Kolsyrepistol
Slutpris500 SEK
5225
Taksteg, TJB
Slutpris175 SEK
5223
Espressomaskin AEG, rostfri
Slutpris200 SEK
5220
Handfat, rostfritt
Slutpris350 SEK
5222
Handfat, porslin, Ifö
Slutpris350 SEK
5213
Säkerhetsskåp, Jöli modell 4, Brandklass A-90
Slutpris1 200 SEK
5215
Fåtölj, Gösta Jonsson, 1930-/40-tal, Swedish Modern
Slutpris6 500 SEK
5219
Diskho, "Domsjö" IKEA porslin
Slutpris1 500 SEK
5217
Papperskorg, Zink
Slutpris125 SEK
5214
Bokskåp / Ekiperingsskåp, Tidigt 1900-tal, Ek
Slutpris3 100 SEK
5212
Karmstol, Allmoge, Skåne
Slutpris225 SEK
5211
Taklampa, 1940-tal
Slutpris225 SEK
5210
Taklampa, 50-/60-tal
Slutpris250 SEK
5208
Diverse glas, bl.a. Studio Åhus
Slutpris150 SEK
5207
Karaffer 3 st
Slutpris150 SEK
5206
Tennföremål bl.a. ljusstakar
Slutpris80 SEK
5205
Diverse porslin bla. Bing & Gröndahl Danmark
Slutpris60 SEK
5204
Porslinsänder, 3 st
Slutpris125 SEK
5199
Större ytterkrukor, glaserat lergods, 2 st
Slutpris350 SEK
5203
Näverväska
Slutpris175 SEK
5200
Parti terrakottakrukor
Slutpris150 SEK
5202
Olja på duk, Monica Smetana, signerad
Slutpris60 SEK
5201
Parti terrakottakrukor
Slutpris275 SEK
5198
Köksassistent, Electrolux
Slutpris600 SEK
5190
Parti retrokläder
Slutpris350 SEK
5197
Armbandsur,Citizen EcoDrive E870
Slutpris225 SEK