5466
Teservis, "Royal" Arthur Percy Gefle
Slutpris450 SEK
5465
Påskdekoration, häxa
Slutpris50 SEK
5462
Parti trämaterial bl.a. lister, fanér i teak, mahogny m.fl.
Slutpris700 SEK
5464
Äldre Skålltråg, Ek Allmoge
Slutpris700 SEK
5463
Slåtterbalk, Alpina Elite 404
Slutpris3 400 SEK
5461
Vägghylla, Stringmodell
Slutpris400 SEK
5460
Textil- & våtdammsugare, Volta V78 Trio
Slutpris550 SEK
5459
Kaffekanna, Moccamaster KB 741, obegagnad
Slutpris90 SEK
5458
Vägghängt telefonbord
Slutpris100 SEK
5457
Tidningshylla, 1950-/60-tal
Slutpris200 SEK
5454
Vägskylt, plast
Slutpris50 SEK
5453
Träbockar 2 st
Slutpris400 SEK
5452
Stolar 6 st, Engelsk-stil
Slutpris60 SEK
5451
Orientalisk matta, Afghan
Slutpris400 SEK
5444
Vägskylt, plåt
Slutpris175 SEK
5448
Parti frimärken, osorterade
Slutpris650 SEK
5447
Parti osorterade frimärken
Slutpris600 SEK
5446
Solur, koppar
Slutpris150 SEK
5445
Vägskyltar 2 st
Slutpris150 SEK
5438
Frånluftsfläktar, Myson 4 st, obegagnade
Slutpris450 SEK
5442
Skinnjacka, Steel, stl L
Slutpris125 SEK
5439
Slutpris450 SEK
5441
Replika, Denix Spanien
Slutpris300 SEK
5440
Vägghylla 3 st, "Ljusdal" IKEA, Glas & metall
Slutpris50 SEK
5435
Plåtskylt. "Återsamlingsplats"
Slutpris225 SEK
5437
Varningsskylt, plåt
Slutpris50 SEK
5436
Plåtskylt, Parkering
Slutpris400 SEK
5430
Vägskylt, plåt
Slutpris100 SEK
5426
Parti servicemanualer m.fl. bl.a. Alfa Romeo, Rover m.fl.
Slutpris300 SEK
5433
Syntesttavla med belysning
Slutpris700 SEK
5428
Bordslampor, Luxus Vittsjö, glas
Slutpris200 SEK
5432
Vägskylt, "Signalen ur bruk", plåt
Slutpris125 SEK
5427
Slutpris200 SEK
5431
Varningsskylt, plåt
Slutpris150 SEK
5429
Skylt, Gulf, plast
Slutpris350 SEK
5425
Böcker, kompendium & manualer, Jaguar
Slutpris200 SEK
5417
Olja på duk, Frantz Vester Pedersen, signerad
Slutpris800 SEK
5424
Böcker, Maskintekniska bl.a. Båtar
Slutpris225 SEK
5423
Fruktlåda, trä
Slutpris80 SEK
5422
Mässingsljusstakar
Slutpris275 SEK
5420
Skrotsilver bl.a. halsband, vikt: 314,44 g
Slutpris850 SEK
5415
Aluminiumfälg 15 ", Skoda
Slutpris250 SEK
5419
Smycken bl.a. pärlhalsband
Slutpris100 SEK
5416
Trälåda, Flambjörk
Slutpris90 SEK
5413
Aluminiumfälg 15" 4 st
Slutpris225 SEK
5412
Postfack / Duvkott
Slutpris750 SEK
5414
Plåtskåp/verkstadsskåp, Tab Products co.
Slutpris500 SEK
5411
Skrivare till Texas Instrument PC-324
Slutpris50 SEK