10567
Fickur, Elgin
Slutpris350 SEK
10562
Fickur, Elgin, silverboett
Slutpris900 SEK
10565
Parti kopparföremål
Slutpris125 SEK
10564
Figurin, Elefant, Lergods
Slutpris150 SEK
10561
Figuriner, Rolf Lidberg, RBA Olofström
Slutpris125 SEK
10560
Adventsljusstakar, Markslöjd
Slutpris300 SEK
10559
Akvarell, Lars Norrman, signerad
Slutpris175 SEK
10558
Spik-/klammerpistol, Rapid, Tryckluft
Slutpris200 SEK
10557
Sticksåg, Makita
Slutpris300 SEK
10556
Skål, "Hallon" Anne Nilsson Orrefors
Slutpris150 SEK
10555
Ytterfoder 2 st, Upsala Ekeby Karlskrona
Slutpris175 SEK
10553
Fickur, Tavannes Watch Company
Slutpris400 SEK
10552
Adventsljusstake, PH 52, Philips
Slutpris100 SEK
10551
Balalajka
Slutpris150 SEK
10550
Slutpris150 SEK
10549
Verktygsset, Bahco
Slutpris600 SEK
10548
GVK-Pumpen, Vakuumpump Mityvak
Slutpris275 SEK
10546
Parfym, Dune Christian Dior
Slutpris200 SEK
10545
Glöggkoppar, 14 st
Slutpris175 SEK
10544
Eau de Parfym, Miracle Lancome
Slutpris200 SEK
10537
Leksaker, Traktorer m.fl.
Slutpris500 SEK
10543
Tvärflöjt, Marco Imperial Paris
Slutpris250 SEK
10542
Akvarell, Gert Kaffa, signerad
Slutpris100 SEK
10540
Ylletröjor 2 st, M/87 Kronmärkta
Slutpris400 SEK
10539
Parti frimärken
Slutpris250 SEK
10538
Parti brev, stämplade frimärken
Slutpris150 SEK
10534
Elstängsel aggregat, Bandini N 14000
Slutpris550 SEK
10533
Bandslipmaskin, Bosch PBS 7 a
Slutpris225 SEK
10536
Inkopplingströmbegränsare, Grefistart 3500 W
Slutpris275 SEK
10532
Tigersåg Makita
Slutpris350 SEK
10535
Elstängsel aggregat, Alfa Laval Agri
Slutpris225 SEK
10528
Gräsklippare, Klippo Excellent SH
Slutpris1 300 SEK
10531
Slipmaskin, Festool RS 400 E
Slutpris700 SEK
10530
Parti leksaksbilar, Corgi
Slutpris225 SEK
10529
Korgar 3 st
Slutpris200 SEK
10527
Skyltdockor 2 st
Slutpris600 SEK
10526
Parti LP-skivor, bl.a. BeeGees, Elvis Presley m.fl.
Slutpris225 SEK
10525
Parti LP-skivor, 70 st
Slutpris100 SEK
10517
Häcksax Ryobi OHT 1851R
Slutpris850 SEK
10523
Dalahästar 3 st bl.a. G.A Olsson Nusnäs
Slutpris250 SEK
10522
Motorsåg, Stihl MS 170
Slutpris900 SEK
10515
Stövlar, Superga stl. 41, obegagnade
Slutpris275 SEK
10521
Grästrimmer, Ryobi OLT 1825M
Slutpris550 SEK
10520
Parti LP-skivor, 71 st
Slutpris100 SEK
10519
Parti singlar bl.a. Elvis Presley
Slutpris100 SEK
10516
Fläkt, Ryobi R18F
Slutpris150 SEK
10514
Parti CD-skivor
Slutpris225 SEK
10513
Skyltdockor 2 st, barnmodeller
Slutpris125 SEK