6462
Diverse porslindelar, Rörstrand
Slutpris150 SEK
6460
Bijouterier, klocka m.fl. bl.a. Certina Quartz
Slutpris125 SEK
6456
Mindre skål, "Thalia" Lisa Larson Gustavsberg
Slutpris275 SEK
6458
Parti Skrotsilver/silversmycken
Slutpris600 SEK
6457
Reliefer, "Eneret" Royal Copenhagen Danmark
Slutpris50 SEK
6451
Kaffeservis, "Swedish Grace" Rörstrand
Slutpris225 SEK
6455
Spegel, mässing & koppar
Slutpris80 SEK
6447
Satsbord, teak
Slutpris500 SEK
6454
Kappa, lammull, Henning Goth Danmark
Slutpris225 SEK
6453
Parti radiorör, elkomponenter m.fl.
Slutpris400 SEK
6448
Golvvas, lergods
Slutpris500 SEK
6452
Plakat, Religiöst
Slutpris150 SEK
6450
Parti Erlenmeyerkoven glas m.fl.
Slutpris250 SEK
6449
Bänk
Slutpris70 SEK
6446
Gallerimatta, orientalisk, handknuten
Slutpris225 SEK
6445
Orientalisk matta, handknuten
Slutpris50 SEK
6444
Olja på duk, "Sofiero" Rut Larsson, signerad
Slutpris250 SEK
6443
Golvlampa, teak
Slutpris150 SEK
6442
Golvvas, mässing
Slutpris100 SEK
6439
Skulptur, konstmassa
Slutpris200 SEK
6438
Glasflöten 2 st
Slutpris350 SEK
6440
Bok, " Abba the photobook", obegagnad
Slutpris225 SEK
6437
Rullbandspelare, Philips Stereo 4408
Slutpris60 SEK
6434
Lampa, Alabaster
Slutpris400 SEK
6436
Spegel, teak
Slutpris60 SEK
6433
Pallar 4 st, Balsaträ
Slutpris80 SEK
6430
Militära föremål, Sovjet
Slutpris300 SEK
6429
Tumlare/glas & burk, "Kasthelmi" Oiva Toikka
Slutpris250 SEK
6428
Tunnor 5 st
Slutpris150 SEK
6427
Vinglas 5 delar
Slutpris50 SEK
6426
Porslinsdelar, Kina
Slutpris50 SEK
6425
Marinaföremål bl,a, kompass, propeller m.fl.
Slutpris175 SEK
6424
Krukor, mässing
Slutpris70 SEK
6420
Golvlampa, 5-armad, Lyktan
Slutpris350 SEK
6415
Oljefärg, utomhusbruk, röd
Slutpris500 SEK
6422
Äldre TV
Slutpris50 SEK
6421
Gungstol, Nässjö Stolfabrik
Slutpris125 SEK
6419
Drängaskåp, drickamålat
Slutpris650 SEK
6418
Figurin, Baller Austria, mässing
Slutpris450 SEK
6417
Plåtskåp med nyckel, Metaldesign
Slutpris50 SEK
6416
Pallkragar 4 st
Slutpris275 SEK
6413
Timmervagn
Slutpris1 400 SEK
6414
Båtmotor, äldre modell
Slutpris200 SEK
6412
Båt på trailer, Jaktkanot, Blekinge, glasfiber
Slutpris1 700 SEK
6411
Rakknivar & tillbehör bl.a. C.V Heljestrand
Slutpris150 SEK
6408
Fåtöljer med fotpall
Slutpris1 000 SEK
6407
Fåtölj med assistans, Hjorth Knudsen
Slutpris1 100 SEK
6409
Ask, mässing & uranglas
Slutpris450 SEK