6568
Cocktail & Champagneglas
Slutpris100 SEK
6569
Parti CD-skivor
Slutpris90 SEK
6564
Vinglas, slipad dekor
Slutpris125 SEK
6565
Vinglas "Haga" Duka
Slutpris350 SEK
6567
Stort parti DVD-filmer, ca 320 st
Slutpris150 SEK
6566
Ackordorgel
Slutpris90 SEK
6563
Avfuktare, Bionarie
Slutpris300 SEK
6562
Herrcykel, Peugeot 28"
Slutpris200 SEK
6561
Sideboard, Gustaviansk-stil
Slutpris60 SEK
6558
Bestick & schatull
Slutpris70 SEK
6559
Taklampa, kristall
Slutpris50 SEK
6557
Skåp, 2 delat, teak
Slutpris70 SEK
6556
Undersökningslampa
Slutpris400 SEK
6553
Högtryckstvätt, Kärcher K2.99
Slutpris300 SEK
6555
Parti emblem, pins m.fl. bl.a. Militärt
Slutpris300 SEK
6551
Tryck 12 st, Carl Larsson
Slutpris175 SEK
6550
Plansch, "Spåtrumman" Lars Pirak
Slutpris125 SEK
6549
Jardinär, Jugend, glas & metall
Slutpris900 SEK
6546
Lampskärmar, glas
Slutpris50 SEK
6548
Figurin, Spanien
Slutpris50 SEK
6547
Skomakarlampa, glas
Slutpris50 SEK
6545
Vas, Bette Jessen Aluminia Danmark
Slutpris200 SEK
6544
Gardinlängder, 2 st
Slutpris50 SEK
6543
Parti skrotsilver ifrån smyckestillverkning, Vikt: 1191,03 g
Slutpris3 000 SEK
6540
Symaskin, Hugin Mästersöm
Slutpris200 SEK
6542
Väggrelief, Alingsås Keramik
Slutpris50 SEK
6539
Kapsylöppnare, Ducky-modell, mässing
Slutpris200 SEK
6541
Fåtölj, "Moona" Hjort Knudsen
Slutpris450 SEK
6538
Textilborder, 2 st
Slutpris60 SEK
6537
Textilier, bl.a. kuddfodral
Slutpris50 SEK
6536
Porslinsdelar, Bassano Italien
Slutpris50 SEK
6535
Champagneglas, Karolinka
Slutpris125 SEK
6533
Glasservis, Tjeckien, Kristall
Slutpris150 SEK
6532
Matservis, Edelstein Bavaria
Slutpris60 SEK
6531
Syskrin, Allmoge-stil, med innehåll
Slutpris90 SEK
6530
Byrå, Carl Löfving & Söner, Gustaviansk stil
Slutpris800 SEK
6529
Orientalisk matta, Gabbeh
Slutpris450 SEK
6528
Större Kinamatta
Slutpris50 SEK
6526
Fåtölj, skinn
Slutpris90 SEK
6525
Taklampa, Art Deco
Slutpris50 SEK
6524
Olja på duk, Jurd Oseen, signerad
Slutpris50 SEK
6523
Tryck, Dardel
Slutpris250 SEK
6521
Tryck, Dardel
Slutpris60 SEK
6520
Tryck, Dardel
Slutpris50 SEK
6519
Klädd pall
Slutpris150 SEK
6518
Taklampa, Falkenberg belysning, metall
Slutpris600 SEK
6517
Hatthylla, metall
Slutpris50 SEK
6515
Luftgevär, Kina
Slutpris450 SEK