6625
Vas & relief, "Monica" Rörstrand & "Facett" Gustavsberg
Slutpris150 SEK
6622
Rätskiva, Aluminium
Slutpris100 SEK
6620
Stegpall, "Gåvan" Flisby
Slutpris350 SEK
6624
Skyltar & Michelingubbe, plast
Slutpris175 SEK
6623
Papp-/fanérskärare
Slutpris50 SEK
6621
Svetstråd, 0,6 mm
Slutpris175 SEK
6619
Stegpall, Werner Dorsch, metall
Slutpris125 SEK
6618
Tv-spel, Xbox med tillbehör
Slutpris300 SEK
6617
Tv-spel, Playstation 3 med tillbehör
Slutpris350 SEK
6616
Golvvas, Tyskland
Slutpris300 SEK
6615
Herrbetjänt
Slutpris50 SEK
6610
Tryck, "Off Duty Lancaster" efter. G.Coulson
Slutpris125 SEK
6612
Stol, "Venus" Johansson Design
Slutpris225 SEK
6613
Skänk, teak
Slutpris300 SEK
6611
Tavla, Stubiner
Slutpris60 SEK
6606
Serveringsvagn, Gerlinol
Slutpris1 400 SEK
6608
Akvarell, signerad
Slutpris50 SEK
6607
Lampdelar
Slutpris50 SEK
6604
Väggskåp
Slutpris450 SEK
6602
Kaffemaskin, Nespresso
Slutpris175 SEK
6600
Tennföremål bl.a. Gamla Santesson tenngjuteri, jugend
Slutpris175 SEK
6599
Brandhjälm & pin
Slutpris250 SEK
6596
Nysilverföremål
Slutpris60 SEK
6595
Juldekroationer bl.a. julgranskulor glas
Slutpris175 SEK
6597
Diverse heminredning, kopparfärgat
Slutpris70 SEK
6594
Tomtar, terrakotta
Slutpris1 600 SEK
6593
Mässingsljusstakar
Slutpris250 SEK
6583
Parti mynt & poletter, enstaka silver
Slutpris450 SEK
6592
Brevhållare & bordsskåp, orentaliskt motiv
Slutpris175 SEK
6591
Matta, "Clean"
Slutpris50 SEK
6590
Ryamatta, "Aspen"
Slutpris60 SEK
6589
Orientaliskmatta, silkesinslag, handknuten
Slutpris275 SEK
6584
Slipskivor
Slutpris175 SEK
6586
Parti dörrhandtag
Slutpris50 SEK
6581
Brännare m.fl. bl.a. Seivert Type 2944
Slutpris300 SEK
6585
Rörgängsverktyg m.fl.
Slutpris60 SEK
6582
Parti borr, mestadels obegagnat
Slutpris225 SEK
6579
Dorn, skruvstäd, stans m.fl.
Slutpris175 SEK
6580
Rörtänger bl.a. Bahco
Slutpris70 SEK
6578
Mätverktyg m.fl.
Slutpris300 SEK
6577
Hålsåg, 65-80 mm
Slutpris90 SEK
6574
Hyvel, rasp m.fl.
Slutpris80 SEK
6576
Gängverktyg, tappar, snitt & förlängningssats
Slutpris350 SEK
6573
Borr med kona
Slutpris1 000 SEK
6575
Parti fräs m.fl.
Slutpris80 SEK
6570
Parti LP-skivor/vinyl, ca 110 st
Slutpris80 SEK
6572
Borr- & gängverktyg
Slutpris400 SEK
6571
LP-& skivspelare, Hitachi, HT-350 & SR-703
Slutpris450 SEK