6675
Lanterna, glas & metall
Slutpris225 SEK
6672
Parti mikrofoner & högatalre bl.a. Philips
Slutpris80 SEK
6674
Vikter
Slutpris150 SEK
6673
Förstärkare m.fl.
Slutpris150 SEK
6671
Stax SR-30 Hörlurar & Adaptor Electret earspeaker SRD-4
Slutpris450 SEK
6670
Brevknivar bl.a. silver
Slutpris275 SEK
6669
Blandteknik, Kjell Hobjer, signerad
Slutpris60 SEK
6668
Våg & vikter
Slutpris700 SEK
6667
Instrument bl.a. munspel
Slutpris125 SEK
6666
Bordslampa
Slutpris50 SEK
6665
Fiol, efter Stradivarius, Western Germany
Slutpris600 SEK
6660
Parti servisdelar, Rörstrand & Gefle
Slutpris90 SEK
6664
Lp-spelare & förstärkare, Technics Su-Z22 & SL-303
Slutpris300 SEK
6663
Kanonkulor/senapskulor 4 st
Slutpris225 SEK
6662
Kopparplåtar, 6 st
Slutpris200 SEK
6661
Galgar, Retro
Slutpris50 SEK
6659
Bordslampor, mässing
Slutpris50 SEK
6658
Bordslampor, mässing
Slutpris70 SEK
6657
Skulptur, "Nolan" Dieter Netzner, tillverkad Peter Peterson, Brons
Slutpris400 SEK
6656
Bordslampa, tomhylsa
Slutpris60 SEK
6655
Riddare, gjutjärn, ställ för brasredskap
Slutpris1 100 SEK
6654
Fåtölj, "Boomerang" Peter Hvidt & Orla Mölgaard, France & Daverkosen Danmark, 1950-tal
Slutpris4 100 SEK
6653
Rullstolsramp, aluminium
Slutpris1 000 SEK
6652
Bonad, Rokoko-sällskap
Slutpris50 SEK
6651
Olja på papp, Madonna med Jesusbarnet, Tidigt 1900-tal
Slutpris60 SEK
6648
Diverse mässingsföremål
Slutpris150 SEK
6649
Olja på duk , oidentifierad konstnär
Slutpris175 SEK
6647
Träfiguriner & askar
Slutpris70 SEK
6646
Tubkikare, mässing
Slutpris600 SEK
6645
Vevgrammofon, TeCo
Slutpris225 SEK
6644
Vevgrammofon, Bonata
Slutpris225 SEK
6643
Yxor 4 st bl.a. Hultsbruk
Slutpris275 SEK
6642
Brandyxor 3 st
Slutpris70 SEK
6641
Yxor 3 st
Slutpris225 SEK
6640
Orientaliskmatta, handknuten
Slutpris225 SEK
6639
Agedyna
Slutpris150 SEK
6638
Matta, "Gabbeh" Indien
Slutpris50 SEK
6637
Trasmattor, 4 st
Slutpris300 SEK
6634
Tekanna, Rolf Sinnermark Rörstrand
Slutpris550 SEK
6635
Herrbetjänt, Brevettato, Italien
Slutpris250 SEK
6632
Slipmaskin & sticksåg med tillbehör, Bosch
Slutpris250 SEK
6631
Kuriosa, bl.a. Kvarn Husqvarna
Slutpris175 SEK
6633
Brandbos, Sentrysafe 1160
Slutpris350 SEK
6630
Fein Multimaster
Slutpris1 100 SEK
6629
Tält, "Ranger 3" McKinley
Slutpris300 SEK
6626
Reservoarpenna, Parker Vacumatic, 14 k guldspets
Slutpris500 SEK
6628
Emaljerade stekgrytor, Kockums & Husqvarna, 3 & 6 L
Slutpris80 SEK
6627
Mekpall/ motorcykelstöd, Proworks
Slutpris200 SEK