6895
Mässingsbrickor
Slutpris300 SEK
6894
Samlartallrikar bl.a. Konungamötet 1914
Slutpris50 SEK
6893
Parti PC-spel bl.a. Sims
Slutpris50 SEK
6892
Olja på duk, signerad Cop Britta
Slutpris80 SEK
6891
Olja på duk, signerad Lundquist, oidentifierad konstnär
Slutpris250 SEK
6890
Kameror m.fl.
Slutpris350 SEK
6889
Parti pins, skärp m.fl. bl.a. Militärt
Slutpris175 SEK
6885
Parti elektroniktillbehör, delvis obegagnat
Slutpris600 SEK
6887
Inramat plakat
Slutpris50 SEK
6886
Figuriner bl.a. sten
Slutpris50 SEK
6884
Parti kuriosa bl.a. kruthorn
Slutpris225 SEK
6883
Parti sytillbehör bl.a. knappar
Slutpris250 SEK
6882
Slutpris600 SEK
6881
Skrotsilver /silversmycken
Slutpris225 SEK
6880
Förstärkare, Panasonic SA-HE9
Slutpris150 SEK
6879
CD-spelare, Yamaha CDX-920
Slutpris150 SEK
6878
Jaktkamera/ Åtelkamera, HC-700 M/G
Slutpris400 SEK
6877
Kikare / mikroskop Nife
Slutpris225 SEK
6876
Vaser, glas bl.a. Strömbergshyttan
Slutpris200 SEK
6873
Verktygsslip
Slutpris600 SEK
6875
Fat / reliefer, gjutjärn
Slutpris60 SEK
6874
Ål- & gäddsax
Slutpris50 SEK
6872
Parti militärt bl.a. kronmärkt
Slutpris175 SEK
6871
Hydraulikslang, 35 m
Slutpris150 SEK
6870
Träleksaker
Slutpris60 SEK
6857
novation Remote 25
Slutpris250 SEK
6869
Träleksak, Grävmaskin Brio
Slutpris80 SEK
6868
Borrmaskin, med vev
Slutpris80 SEK
6867
Miller Sprayer USA
Slutpris50 SEK
6866
Bordshylla, teak & mässing
Slutpris225 SEK
6865
Pins
Slutpris175 SEK
6864
Mindre smidesstäd & tillbehör
Slutpris350 SEK
6863
Grensåg, Black & Decker Alligator GKC 1000 NM
Slutpris300 SEK
6862
Konsolhyllor, 2 st
Slutpris70 SEK
6854
Parti Dahliaknölar, ca 25 st
Slutpris225 SEK
6861
Rullbandspelare, Tandberg modell 843
Slutpris50 SEK
6860
Talja/ Block m.fl. trä /metall
Slutpris225 SEK
6859
Radio, Conserton Trumf CT 4378
Slutpris60 SEK
6858
Fat & Ljushållare, Millennieskiftet 2000 Rörstrand
Slutpris50 SEK
6852
Skulpturer, gräsänder
Slutpris125 SEK
6856
Fjärrstyrt sökljus
Slutpris125 SEK
6855
Högtalare, Philips MCI 900
Slutpris60 SEK
6853
Parti Dahliaknölar, ca 25 st
Slutpris225 SEK
6848
Kökspall
Slutpris250 SEK
6850
Herrcykel, Hermes
Slutpris50 SEK
6849
Uppstoppad fågel, Sidensvans
Slutpris225 SEK
6846
Kökspall
Slutpris400 SEK
6847
Zinkbalja, 75 L
Slutpris300 SEK