7189
Böcker, biodling bl.a. Dr. Åke Hansson
Slutpris50 SEK
7187
Armband, Bismarck, Silver
Slutpris350 SEK
7186
Armband, 18 k Guld Bismark
Slutpris5 600 SEK
7185
Skål, "Bahia" Carl-Harry Stålhane Rörstrand
Slutpris200 SEK
7184
Vas, Glimma glasbruk Glimåkra
Slutpris250 SEK
7183
Ytterfoder, "Olympia" Gunnar Nylund stl. 6
Slutpris100 SEK
7180
Jakttrofé/Bystmontage, Rådjur
Slutpris200 SEK
7175
5-lådig byrå, nyrenässans
Slutpris225 SEK
7178
Orientaliskmatta, Figural Bakhtiari Iran m hanknuten
Slutpris3 000 SEK
7177
Olja på duk, "Klippor" Jana Masikova, signerad
Slutpris350 SEK
7172
Blandteknik, Tomasz Holuj, signerad
Slutpris300 SEK
7171
Stuvbitar & påslakan, Retro
Slutpris60 SEK
7170
Tröjor 3 st, Retro
Slutpris350 SEK
7169
Skåp, Jugend, Ek
Slutpris2 600 SEK
7166
Parti Retrokläder, stl 40-42
Slutpris225 SEK
7168
Olja på duk, Jana Masikova, signerad
Slutpris550 SEK
7167
Olja på duk, Tomasz Holuj, signerad
Slutpris300 SEK
7161
Kappa, Tebewe Modeller Sweden, Retro
Slutpris350 SEK
7165
Parti Retrokläder, stl 40-42
Slutpris150 SEK
7164
Olja på duk, Göte Svensson, signerad
Slutpris225 SEK
7162
Parti Retrokläder, stl 40-42
Slutpris70 SEK
7159
Mangelkorg
Slutpris125 SEK
7158
Klänning, Retro stl. 40
Slutpris250 SEK
7157
Klänning, Retro stl. 40
Slutpris70 SEK
7156
Förvaringslådor med lock, plast
Slutpris125 SEK
7155
Förvaringslådor 3 st, Militära, Unica
Slutpris50 SEK
7154
Koffert & handgranatlåda, Militärt
Slutpris300 SEK
7144
Skrinda
Slutpris500 SEK
7153
Förvaringslådor 4 st, Militära, Unica
Slutpris50 SEK
7152
Apotekskrus, glas
Slutpris100 SEK
7151
Golvbag & -klubbor
Slutpris50 SEK
7150
Slutpris50 SEK
7149
Takplafond, glas & metall
Slutpris50 SEK
7145
Miniclamp 1200
Slutpris225 SEK
7146
Snurrfåtölj, "Rondo" Göte-möbler Nässjö Ab 1960-tal
Slutpris300 SEK
7143
Svartek, Planka med pluggar
Slutpris150 SEK
7142
Allmogeföremål bl.a. väggkrokar
Slutpris200 SEK
7141
Parti jakttroféer
Slutpris300 SEK
7140
Fälg med däck, till A-ford
Slutpris400 SEK
7138
Ljusstake, troligtvis Gunnar Ander
Slutpris50 SEK
7137
Ventilgaller, gjutjärn 2 st
Slutpris550 SEK
7136
Parti mynt, bl.a. Silver
Slutpris600 SEK
7135
Parti emaljerat, Kockums
Slutpris70 SEK
7134
Karott, "Entré" Rörstrand
Slutpris50 SEK
7131
Klaffbord
Slutpris275 SEK
7133
Skål 6 Krus, Höganäs
Slutpris80 SEK
7132
Matbord, bok & teakfanér
Slutpris175 SEK
7128
Golvur, Moraklocka, 1700-/1800-tal
Slutpris225 SEK