7457
Räths Politiska Jordglob
Slutpris150 SEK
7456
Piedestal
Slutpris50 SEK
7455
Mässingsljusstakar
Slutpris80 SEK
7454
Träskulpturer, hästar
Slutpris250 SEK
7453
Oljelampa
Slutpris225 SEK
7452
Bestickuppsättning
Slutpris150 SEK
7449
Mortlar 4 st bl.a. Skultuna Bruk
Slutpris175 SEK
7448
Taklampa, Philips, Aluminium
Slutpris90 SEK
7447
Uppstoppad fågel, Rörhöna
Slutpris60 SEK
7445
Vägglampor, "simris" Atelje Lyktan
Slutpris400 SEK
7444
Växtamplar & blomsterlådor, smide
Slutpris300 SEK
7443
Injekteringspistol, Hilti MD 2000
Slutpris50 SEK
7442
Spik-/Bultpistol, Hilti DX A41
Slutpris500 SEK
7441
Glas, "Siesta" Ravenhead
Slutpris50 SEK
7440
Kaffekvarn, Allmoge
Slutpris125 SEK
7439
Parti tennföremål
Slutpris250 SEK
7438
Diverse glas bl.a. Flygfors
Slutpris70 SEK
7437
Tallrikar, "Musselmalet" & "Blå blomster" 1800-tal Royal Copenhagen Danmark
Slutpris80 SEK
7436
Servisdelar bl.a. "Grön Anna" Rörstrand
Slutpris225 SEK
7435
Relief, Ester Wallin, Upsala Ekeby
Slutpris60 SEK
7432
Vinglas, "Tavastia" Iittala Finland
Slutpris150 SEK
7434
Assietter, "Eden" Orrefors
Slutpris90 SEK
7433
Snapsglas 6 st
Slutpris50 SEK
7431
Glas, "Corona" Kosta Boda
Slutpris150 SEK
7430
Glas 8 st, flerfärgade
Slutpris175 SEK
7429
Servisdelar, "Maria" Rosenthal
Slutpris275 SEK
7426
Karaff, "Niva" Iittala Finland
Slutpris125 SEK
7428
Fat, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Slutpris100 SEK
7427
Mindre bord med förvaring
Slutpris175 SEK
7425
Vas, Orrefors
Slutpris50 SEK
7424
Skål, Erik Höglund, signerad
Slutpris125 SEK
7423
6-lådig byrå, furu
Slutpris300 SEK
7422
Byrå, teak
Slutpris100 SEK
7417
Terrakottakrukor
Slutpris225 SEK
7418
Kökspall, Lindqvists
Slutpris600 SEK
7420
Spann, Rostfritt
Slutpris125 SEK
7419
Vagn, Rostfritt
Slutpris200 SEK
7416
Vinkelslip & slipmaski, Bosch
Slutpris125 SEK
7415
Målade plåtar, Sveriges Riksvapen & Kungliga Telegrafverket
Slutpris650 SEK
7414
Krönt mått, 10 L
Slutpris175 SEK
7413
Sparbössa med mynt, Stig Lindberg, plast
Slutpris175 SEK
7412
Parti böcker & kuriosa, Militärt bl.a. Garnisonen Hässleholm
Slutpris125 SEK
7411
Äldre Vevtelefon, LM Ericsson & Co, vägghängd
Slutpris550 SEK
7410
Dragspel, Royal Standard
Slutpris225 SEK
7409
Större mortel, marmor
Slutpris100 SEK
7408
Skål/Kopp, Isolit med silverinlägg, Perstorp
Slutpris50 SEK
7407
Pendellampa, Art Deco
Slutpris400 SEK
7406
Käpp med Silverkrycka
Slutpris400 SEK