7523
Lp-spelare, Dual Typ 1225
Slutpris400 SEK
7520
Lp-spelare & högtalare, Braun
Slutpris250 SEK
7509
Olja på dul, "Två kvinnor" signerad
Slutpris900 SEK
7508
Olja på pannå, Brita af Klercker, sigenrad
Slutpris750 SEK
7516
Stolar 4 st, "Venus" Johansson Design
Slutpris550 SEK
7511
Ångmaskin, Wilesco
Slutpris175 SEK
7515
Emmafåtölj
Slutpris275 SEK
7514
Mjölktank, 200 L rostfri
Slutpris800 SEK
7513
Balans-scooter,
Slutpris50 SEK
7512
Utomhusbelysning 2 st, obegagnade plåt
Slutpris70 SEK
7507
Fat & glas, Orrefors
Slutpris70 SEK
7506
Vas, "Ove" Edvin Ollers Elme Glasbruk
Slutpris125 SEK
7505
Telefon, "Bobo" Sergio Todeschini Telcer Italien
Slutpris350 SEK
7502
Bordslampa, Konsthantverk AB Tyringe
Slutpris80 SEK
7504
Tappkrus & koppar, Krukmakaren Ystad
Slutpris50 SEK
7503
Köksklocka, Junghans, porslin
Slutpris150 SEK
7501
Tryck, efter Bruno Liljefors, reproduktion nr 746 /1000
Slutpris70 SEK
7498
Soffa, Karl-Johan
Slutpris450 SEK
7499
Bokhylla, Bertil Fridhagen Bodafors
Slutpris50 SEK
7496
Golvur, 1700-/1800-tal med nyckel
Slutpris2 000 SEK
7497
Golvur, Moraklocka 1800-tal, senare målning Carl Wihlborg 1986
Slutpris700 SEK
7493
Sängbord 2 st
Slutpris1 000 SEK
7495
Parti Lego
Slutpris275 SEK
7494
Linnehanddukar, 10 st
Slutpris200 SEK
7492
Parti mynt & sedlar, bl.a. Euro & dollar
Slutpris275 SEK
7485
Bordslampa, Elite 141
Slutpris90 SEK
7484
Klotgrill, Weber
Slutpris700 SEK
7483
Mässingsljusstakar
Slutpris100 SEK
7482
Figurin, Madonna, Lippelsdorf
Slutpris50 SEK
7479
Tuppljusstake
Slutpris80 SEK
7481
Senapsskål & kula
Slutpris125 SEK
7480
Glas, "Kekkerit" Iittala Finland
Slutpris225 SEK
7478
Figurin, Apa
Slutpris50 SEK
7477
Lyckotroll, Dam
Slutpris60 SEK
7476
Dockteater, trä
Slutpris50 SEK
7475
Silverljusstake och- manschettknappar
Slutpris125 SEK
7473
Parti tennföremål
Slutpris225 SEK
7472
Hink med lock, koppar
Slutpris50 SEK
7471
Wiltonmatta, Royal Khan
Slutpris650 SEK
7470
Sättungsplatta, "Nattvarden" gjutjärn
Slutpris350 SEK
7469
Sättungsplatta, Giö bruk, gjutjärn
Slutpris175 SEK
7468
Färglitografi, Peter Arnesson, signerad
Slutpris50 SEK
7465
Stentryck, "Grekiska bilder", signerad
Slutpris50 SEK
7464
Litografi, Jukka Vänttinen, "Husrum", signerad
Slutpris250 SEK
7462
Sjal/scarfs, silke
Slutpris50 SEK
7461
Rock, mocka, stl 50
Slutpris50 SEK
7459
Frack
Slutpris50 SEK
7458
Oljerock, stl M
Slutpris50 SEK