7739
Karaff, Monica Bratt Reijmyre
Slutpris250 SEK
7738
Fickknivar m.fl. 5 st
Slutpris450 SEK
7737
Knivar 3 st
Slutpris275 SEK
7736
Kniv, Usakki Järvenpää Oy Kauhava Finland
Slutpris350 SEK
7735
Kniv, Mora
Slutpris60 SEK
7734
Kniv, Mora, laminerat stål
Slutpris90 SEK
7731
Golvvas, Väst-Tyskland
Slutpris275 SEK
7733
Kniv, Erik Anton Berg, Eskilstuna
Slutpris70 SEK
7732
Kniv, J.A Hellberg, Eskilstuna
Slutpris200 SEK
7729
Bordslampa, Flygfors, glas
Slutpris275 SEK
7721
Parasollfot, sten
Slutpris300 SEK
7728
Frånluftsfläktar 4 st, Myson obegagnade
Slutpris225 SEK
7727
Slutpris200 SEK
7726
Äldre djurfällor, saxar, smide
Slutpris300 SEK
7725
Damcykel, Village 28 "
Slutpris400 SEK
7724
Blombord, Byarums Bruk, smide
Slutpris250 SEK
7723
Trädgårdsmöblemang, Byarums Bruk
Slutpris850 SEK
7720
Emaljerade Grytor
Slutpris100 SEK
7717
Olja på duk, Jack Eichborn, signerad
Slutpris60 SEK
7718
Olja på duk, Signe Stenmark, signerad
Slutpris300 SEK
7716
Olja på duk, Eric Hermansson, signerad
Slutpris50 SEK
7715
Snowboard
Slutpris50 SEK
7709
Bröllopsklänning, Vintage
Slutpris175 SEK
7701
Äldre fiskedrag, ABU
Slutpris800 SEK
7708
Parti Kuriosa bl.a. vimplar
Slutpris80 SEK
7710
Väskor 5 st
Slutpris50 SEK
7707
Parti garn
Slutpris175 SEK
7706
Textillängd
Slutpris70 SEK
7705
Parti Linnehanddukar, 41 st
Slutpris700 SEK
7704
Tygstycke
Slutpris175 SEK
7703
Täcken 2 st, Retro
Slutpris80 SEK
7693
Mopedmotor, Puch
Slutpris1 300 SEK
7702
Olja på duk, Hugo Ståhle, signerad
Slutpris225 SEK
7696
Hydraulisk Vädur / Vattenpump
Slutpris600 SEK
7700
Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5500 C
Slutpris650 SEK
7699
Skeppsur, mässing
Slutpris275 SEK
7698
Äldre metallskyltar
Slutpris80 SEK
7697
Emaljskylt, Svenska bygdekvarnars riksförbund
Slutpris100 SEK
7695
Regnmätare, Kronblom, gjuten aluminium
Slutpris275 SEK
7694
Gruvlyktor 2 st
Slutpris125 SEK
7691
Motorsåg, Husqvarna 233 SG
Slutpris400 SEK
7692
Böcker, Svenska Gods & gårdar, Svensk Bebyggelse & Svenska Kvarnar
Slutpris700 SEK
7690
Cykel, Tram King 28"
Slutpris350 SEK
7689
Objektiv, Sigma Macro 1:2.8 - 3.5, 75-200 mm
Slutpris50 SEK
7686
Skylt, Texaco 1930-tal, Almenacka
Slutpris1 600 SEK
7688
Plåtburkar & papp
Slutpris175 SEK
7687
Modellbil, Continental III, Bandai Japan
Slutpris550 SEK
7685
Leksak, Clown, Papier Maché
Slutpris100 SEK