7897
Orientaliskmatta, Bokhara, handknuten
Slutpris300 SEK
7896
Skåp
Slutpris70 SEK
7895
Pressening 3 st
Slutpris225 SEK
7893
Parti möbelben
Slutpris500 SEK
7894
Servisdelar, "English Scenary" Enoch Woods
Slutpris250 SEK
7892
Dokumentfack 2 st, teak
Slutpris950 SEK
7891
Parti leksaksfiguriner bl.a. Airfix
Slutpris350 SEK
7890
Prippsback
Slutpris90 SEK
7887
Servisdelar, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Slutpris800 SEK
7889
Kökspall
Slutpris100 SEK
7888
Gungstol, "Ps Gullholmen" Maria Vinka IKEA
Slutpris90 SEK
7886
Bords- & vägglampa, Börje Claes Elit, Norett
Slutpris80 SEK
7885
Fat, Edgar Böckman, AJ Höganäs
Slutpris250 SEK
7884
Servisdelar, "Rosmarin" Ulla Procopé Arabia Finland
Slutpris125 SEK
7883
Hängplatå, Allmoge, smide 6 trä
Slutpris125 SEK
7880
Taklampa, Po Ström
Slutpris50 SEK
7882
Flaggstångskula
Slutpris60 SEK
7881
Taklampa, Jugend, glas & koppar
Slutpris100 SEK
7879
Kryddhylla, Rörstrand, porslin
Slutpris300 SEK
7878
Mjölkback, smide
Slutpris175 SEK
7877
Mjölkapallar, 4 st
Slutpris225 SEK
7876
Mangelkorgar 3 st
Slutpris250 SEK
7865
Parti vykort
Slutpris650 SEK
7873
Sipins skor, Elja skon, stl 42 obegagnade
Slutpris150 SEK
7872
Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk
Slutpris90 SEK
7869
Parti äldre vapen- och ammunitionskataloger
Slutpris275 SEK
7866
Parti vykort
Slutpris500 SEK
7871
Kataloger & magasin, Vapen & knivar bl.a. Shooters Bible
Slutpris150 SEK
7870
Böcker, Jakt & vapen
Slutpris50 SEK
7867
Parti vykort
Slutpris200 SEK
7868
Stort parti bijouterier
Slutpris350 SEK
7863
Tvättbalja, koppar
Slutpris400 SEK
7864
Flätad korg
Slutpris125 SEK
7862
Ljushållare, "Ophir" Atelje Lyktan
Slutpris200 SEK
7861
Äggkoppar, "Koka" Rörstrand
Slutpris150 SEK
7860
Stumpljusstakar 2 st, smide
Slutpris80 SEK
7859
Knivset, Dorre, obegagnade
Slutpris125 SEK
7858
Kristallkrona
Slutpris50 SEK
7857
Taklampa, Fåglavik, Art Deco
Slutpris450 SEK
7856
Plakat 3 st
Slutpris125 SEK
7854
Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär
Slutpris50 SEK
7853
Trädgårdsbänk
Slutpris150 SEK
7852
Orientaliskmatta, silkesinslag, handknuten
Slutpris70 SEK
7851
Orientalisk matta, handknuten
Slutpris80 SEK
7850
Traktorsits, gjutjärn
Slutpris275 SEK
7848
Öronlappsfåtölj, skinn
Slutpris350 SEK
7845
Häckasax, Bosch AHS 54-20LI
Slutpris350 SEK
7847
Rökbord, Jugend
Slutpris350 SEK