8045
Tvättmaskin, Cylinda
Slutpris700 SEK
8053
Motorcykelväska & batteriladdare, Harley Davidson
Slutpris500 SEK
8051
Parti hålsåg
Slutpris100 SEK
8050
Ångtvätt, Kärcher SC1
Slutpris200 SEK
8049
Parti tryckluftsverktyg
Slutpris400 SEK
8048
Parti borr
Slutpris300 SEK
8047
Parti Tvingar
Slutpris500 SEK
8046
Klaffbord
Slutpris275 SEK
8044
Resväskor 2 st
Slutpris125 SEK
8042
Sideboard, Marian Grabinski IKEA ur MTP-serien 1960-tal
Slutpris450 SEK
8041
Linneskåp, Art Deco
Slutpris2 600 SEK
8040
Äldre kataloger bl.a. "Bra Bohag"
Slutpris200 SEK
8039
Ytterfoder, Tomtar,Terrakotta
Slutpris100 SEK
8038
Skära 2 st
Slutpris225 SEK
8037
Armbandsur, Quartz bl.a. Seiko
Slutpris225 SEK
8036
Armbandsur 5 st bl.a. Certina
Slutpris100 SEK
8035
Högtalare, Jamo E550
Slutpris200 SEK
8031
Leksaker / Mjukisdjur, Steiff Tyskland
Slutpris200 SEK
8030
Leksaker /Mjukisdjur, bl.a. Steiff Tyskland
Slutpris150 SEK
8029
Leksak / Mjukisdjur, Steiff Tyskland
Slutpris150 SEK
8028
Plåtburkar bl.a. Mazetti
Slutpris275 SEK
8034
Air-Condition, Appliance
Slutpris2 600 SEK
8027
Syskrin
Slutpris60 SEK
8026
Skänk, Teak
Slutpris450 SEK
8023
Frånluftsfläktar 2 st
Slutpris100 SEK
8025
Syskrin
Slutpris60 SEK
8022
Yxor 3 st
Slutpris90 SEK
8019
Högtalare, Sonab
Slutpris1 200 SEK
8020
Fat, "Tulipa" Ulrika Hydman-Vallien Kosta Boda
Slutpris125 SEK
8016
Högtalare, Sonab
Slutpris1 200 SEK
8017
Tavla, Marin
Slutpris250 SEK
8015
Kuddar & bonad bl.a. Tvistsömnad
Slutpris50 SEK
8014
Glaskonst bl.a. Hanne Dreutler Studio Åhus, signerat
Slutpris175 SEK
8013
Optimistjolle / -båt med tillbehör
Slutpris750 SEK
8012
Förstärkare, Pioneer SX-523
Slutpris400 SEK
8011
Glaskonst & ljushållare bl.a. Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack Studio Åhus
Slutpris90 SEK
8010
Bonader 3 st, Rölakanteknik
Slutpris50 SEK
8009
CD-spelare, Onkyo DX-704
Slutpris50 SEK
8008
Stereokabel, Oehlbachkabel NF 2
Slutpris275 SEK
8007
Glas, Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack Studio Åhus, signerade
Slutpris175 SEK
8006
Bonader
Slutpris50 SEK
8005
Parti sytillbehör
Slutpris70 SEK
8004
Stereo casette Deck, Akai
Slutpris150 SEK
8003
Dryckesunderlägg bl.a. Josef Frank Svenskt Tenn
Slutpris125 SEK
8001
Parti sjalar
Slutpris50 SEK
8000
Utekrukor 3 st
Slutpris225 SEK
7999
Utekrukor 3 st
Slutpris275 SEK
7998
Solsängar
Slutpris450 SEK