8106
Assietter & fat, "Mingel" Lena Bergström Orrefors Home
Slutpris100 SEK
8105
Dessertskålar, "Snoddas" Lennart Andersson Gullaskruf glasbruk
Slutpris225 SEK
8103
Taklampa, glas
Slutpris100 SEK
8102
Spegel, förgylld
Slutpris300 SEK
8101
Öronlappsfåtölj, Chesterfield
Slutpris150 SEK
8100
Reseur, 11 st
Slutpris550 SEK
8099
Bordsur 2 st, "Ballerina" Junghans, 1950-tal
Slutpris900 SEK
8094
Vas, SVU Carl-Harry Ståhlhane, Rörstrand
Slutpris550 SEK
8091
Emaljskylt, Triangelns Kaffe
Slutpris5 000 SEK
8093
Lanternor 3 st, koppar
Slutpris600 SEK
8092
Skulptur, Axel Olsson " Pojke med segelbåt", brons, signerad
Slutpris2 000 SEK
8084
Blocknycklar 5,5-29 mm
Slutpris350 SEK
8090
Oljelampa, Iilse D Ammonsen Danmark
Slutpris175 SEK
8089
Karaff / Flaska, Fritz Kallenberg
Slutpris150 SEK
8088
Flaska, "Satellite" Bertil Vallien, Artist Collection, signerad
Slutpris600 SEK
8087
Spett 2 st, Järn & Aluminium
Slutpris300 SEK
8086
Verktygslåda med innehåll, Tengtools
Slutpris800 SEK
8085
Vinkelslip 2 st Bosch
Slutpris300 SEK
8078
Avdragare m.fl.
Slutpris350 SEK
8083
Sortimentlådor med innehåll
Slutpris400 SEK
8076
Parti verktyg bl.a. tänger
Slutpris700 SEK
8082
Tvingar & svetstänger m.fl.
Slutpris200 SEK
8081
Spannar 2 st, Rostfria
Slutpris275 SEK
8080
Parti hammare
Slutpris250 SEK
8079
Verkstadspall
Slutpris350 SEK
8074
Gassvetstillbehör, AGA
Slutpris300 SEK
8077
Skiftnycklar 10 st Bahco
Slutpris350 SEK
8075
Limknekt/tving
Slutpris175 SEK
8070
Grill, Weber
Slutpris1 300 SEK
8073
Parti mynt bl.a. Dollar
Slutpris200 SEK
8069
Klädskåp / Skåp, Allmoge Skåne dat 1834
Slutpris3 000 SEK
8072
Verktygslåda med innehåll
Slutpris150 SEK
8071
Mätverktyg m.fl.
Slutpris400 SEK
8068
Tapserarbord, ihopfällbart
Slutpris300 SEK
8058
Parti Gängsnitt
Slutpris275 SEK
8067
Trappstege
Slutpris150 SEK
8065
Matmöblemang, mahogny, Engelsk-stil
Slutpris350 SEK
8064
Snöslunga, MTD
Slutpris550 SEK
8063
Byrå, furu
Slutpris125 SEK
8062
Hyvelbänk
Slutpris300 SEK
8061
Köksassistent, Elektrolux
Slutpris400 SEK
8060
Parti verktyg bl.a. Dorn
Slutpris225 SEK
8056
Gängtappar bl.a. Dormer
Slutpris850 SEK
8059
Borr & tillbehör
Slutpris125 SEK
8052
Parti Rörverktyg bl.a. Rörskärare
Slutpris450 SEK
8057
Verktyg, borr & gängning m.fl. bl.a. Helicoil
Slutpris1 200 SEK
8055
Parti spärrskaft, momentnyckel, bits m.fl.
Slutpris400 SEK
8054
Parti Dormerborr
Slutpris800 SEK