8271
Figurin, no 3116 Royal Copenhagen Danmark
Slutpris350 SEK
8274
Pianopall
Slutpris175 SEK
8273
Diverse silverföremål/skrotsilver, Vikt: 145,55g
Slutpris550 SEK
8272
Tedosa, Meissen Tyskland
Slutpris225 SEK
8270
Ljusstakar, Lisa Larson Höganäs
Slutpris225 SEK
8269
Parti porslin, Delft
Slutpris100 SEK
8268
Scarfs, Pierre Cardin
Slutpris125 SEK
8267
Glasservis, " Bror" Fritz Kallenberg Kosta
Slutpris175 SEK
8265
Ljusstakar 2 st, Karlskrona
Slutpris150 SEK
8263
Kaffeskedar, silver, Hässleholmsvapen
Slutpris400 SEK
8260
Olja på duk, signerad G Johansson
Slutpris100 SEK
8254
Fotoram, Jugend
Slutpris225 SEK
8257
Mynt i sparbössa, glas
Slutpris150 SEK
8244
Parti mopeddelar bl,a, förgasare
Slutpris600 SEK
8256
Plåtburkar
Slutpris200 SEK
8247
Soffa, Gustaviansk
Slutpris2 500 SEK
8255
Parti garn
Slutpris250 SEK
8252
Pigtittare, Nyrenässans
Slutpris100 SEK
8243
Parti mopeddelar bl.a. Husqvarna, Flinta-motor
Slutpris5 300 SEK
8251
Rölakanmatta, signerad BD
Slutpris175 SEK
8250
Bordslampa, Tidigt 1900-tal, marmor & mässing
Slutpris100 SEK
8245
bandkniv & yxa
Slutpris200 SEK
8249
Orientalisk matta, Gallerimodell, Bokhara, Handknuten
Slutpris300 SEK
8248
Isolittallrikar med silverinlägg, Perstorp
Slutpris225 SEK
8246
Kap- & gersåg med bord, obegagnat
Slutpris750 SEK
8241
Parti mopeddelar, bl.a. iLo motor
Slutpris600 SEK
8238
Konsollbord, Gustaviansk-stil
Slutpris250 SEK
8242
Parti mopeddelar bl.a. Zündapp
Slutpris400 SEK
8240
Golvvaser 3 st, glas, Art in Garden
Slutpris450 SEK
8239
Skolkarta, "Gamla testamentet"
Slutpris150 SEK
8237
Gas-spis, Whirlpool för IKEA, rostfri
Slutpris600 SEK
8236
Skulptur/konstglas, Bertil Vallien
Slutpris750 SEK
8235
Bordslampa, glas, möjligen Po Ström
Slutpris600 SEK
8234
Tidningsställ, Stringmodell
Slutpris125 SEK
8233
Träback
Slutpris100 SEK
8228
Karaff med silverinlägg, slipad dekor
Slutpris125 SEK
8232
Glaskonst, Studio Åhus
Slutpris400 SEK
8231
Kopparbalja
Slutpris250 SEK
8230
Vinglas, "Karolina" Orrefors
Slutpris550 SEK
8229
Teglas, "Tsaikka" Timo Sarpaneva Iittala
Slutpris300 SEK
8227
Vas, "Atoll" UE Hjördis Oldfors
Slutpris200 SEK
8226
Orientaliskmatta, handknuten
Slutpris100 SEK
8225
Orientaliskmatta, handknuta
Slutpris225 SEK
8223
Klaffbord, Allmoge
Slutpris1 300 SEK
8222
Hörnskåp, Allmoge
Slutpris125 SEK
8221
Högtryckstvätt, Meec, obegagnad
Slutpris500 SEK
8220
Pipställ / vägghylla
Slutpris125 SEK
8218
Urna, -Kina
Slutpris100 SEK