8939
Åkgräsklippare, Stiga Primo
Slutpris4 200 SEK
8941
Uppstoppad Mård
Slutpris750 SEK
8944
Malmgryta, 1800-tal, Allmoge
Slutpris150 SEK
8943
Större träskulptur
Slutpris100 SEK
8942
Stor mortel, Skultuna Bruk no 16, 1800-tal, mässing
Slutpris650 SEK
8940
Uppstoppad fågel, Korp
Slutpris1 600 SEK
8929
Damcykel, Yosemite 28"
Slutpris850 SEK
8938
Brasredskap
Slutpris175 SEK
8936
Modellskepp
Slutpris225 SEK
8935
Modellskepp, "Carlscrona IV"
Slutpris450 SEK
8931
Trädgårdsbänk, gjutjärnsgavlar
Slutpris650 SEK
8933
Byrå, Empire, 1800-tal
Slutpris100 SEK
8926
Isolittallrik med Silverinlägg, Perstorp
Slutpris350 SEK
8932
Hallmöbel, 1970-tal
Slutpris125 SEK
8930
Kista, Allmoge, Daterad 1800
Slutpris100 SEK
8928
Slagbord, Barock-stil
Slutpris175 SEK
8927
Herrbetjänt
Slutpris125 SEK
8925
Silverbestick, vikt: 107,26 g
Slutpris500 SEK
8919
Fickur, Movado, Silverboett
Slutpris500 SEK
8922
Cykel, Monark
Slutpris225 SEK
8921
Vitrinskåp, möjligen Yngve Ekström, omärkt
Slutpris750 SEK
8917
Fickur, Revue, Silverboett
Slutpris650 SEK
8920
Sideboard, Gustaviansk-stil
Slutpris300 SEK
8918
Fickur 2 st, Omega
Slutpris1 700 SEK
8910
Fickur, Orion, Silverboett
Slutpris250 SEK
8916
Barbiedockor & tillbehör
Slutpris100 SEK
8903
Fickur, Novice, silverboett
Slutpris400 SEK
8915
Parti emaljerat, Kockums
Slutpris125 SEK
8911
Fickur, Alpina, Silverboett
Slutpris600 SEK
8914
Trälok med vagn, Brio
Slutpris100 SEK
8913
Parti äldre leksaker m.fl. bl.a. dragspel
Slutpris100 SEK
8912
Fickur 3 st, Silverboetter bl.a. Viking & Zenith
Slutpris850 SEK
8907
Träleksaker bl.a. Pussel Brio
Slutpris125 SEK
8909
Träleksak, Kalle Anka Bowling, Brio
Slutpris150 SEK
8908
Träleksaker bl.a. Brio
Slutpris225 SEK
8906
Träsvarv på stativ
Slutpris300 SEK
8902
Träleksaker, bl.a. Pingvin Brio
Slutpris175 SEK
8905
Fickur 2 st, USA, Waltham & konduktörsur
Slutpris500 SEK
8901
Träleksaker, bl.a. Brio
Slutpris225 SEK
8900
Parti äldre leksaker
Slutpris100 SEK
8898
Spindelur, Sir John Bennet, Silverboett
Slutpris450 SEK
8899
Campingkök, Radius
Slutpris100 SEK
8897
Fickur 2 st, Helvetia, Silverboetter
Slutpris700 SEK
8896
Brännare 2 st, Primus no 702 & Optimus 930
Slutpris100 SEK
8895
Brännare 3 st bl.a. Rex
Slutpris125 SEK
8894
Spindelur 5 st, Silverboetter
Slutpris550 SEK
8893
Spindelur med nyckel
Slutpris450 SEK
8892
Brännare, Original Sievert Stockholm
Slutpris100 SEK