9056
Väggoljelampa
Slutpris200 SEK
9055
Äldre strykjärn, bl.a. 1800-tal
Slutpris350 SEK
9053
Karbidlampa, " Acetella no 1" Aktiebolaget Lux, Tidigt 1900-tal
Slutpris125 SEK
9052
Väggur 2 st, Junghans
Slutpris450 SEK
9051
Jakthorn, mässing & läder
Slutpris225 SEK
9050
Skulptur, mässing, Häst
Slutpris500 SEK
9048
Dörrknack, gjutjärn
Slutpris150 SEK
9047
Diverse Militärt bl.a. hjälm
Slutpris225 SEK
9046
Adventsljusstake, Gnosjö Konstsmide
Slutpris225 SEK
9044
Servisdelar, Rörstrand 1800-tal
Slutpris125 SEK
9042
Kaffeservis, Svaneholm
Slutpris100 SEK
9039
Pilbåge, Pro Hoyt Amo 41
Slutpris700 SEK
9038
Gevärskolv, Husqvarna
Slutpris100 SEK
9037
Frimärksalbum, "Birds of the world" Stamp Collection
Slutpris100 SEK
9036
Parti mynt, bl.a. 1/6 Riksdaler 1852 Silver
Slutpris225 SEK
9035
Silvermynt, vikt: 341,5 g
Slutpris1 400 SEK
9034
Parti fickknivar
Slutpris175 SEK
9033
Armbandsur 2 st, Citizen, Automatiska
Slutpris225 SEK
9032
Armbandsur 3 st, Caravelle, Timex & Moretime, Automatiska
Slutpris225 SEK
9025
Viktsats, Kronmärkt daterad 1822, mässing
Slutpris250 SEK
9031
Armbandsur 3 st, Enicar, Olma & Oreba
Slutpris400 SEK
9027
Träskål, Allmoge
Slutpris275 SEK
9026
Större köttyxa, Bahco
Slutpris550 SEK
9029
Armbandsur, Seiko automatiskt
Slutpris550 SEK
9024
parti konservburkar, glas, ca 55 st
Slutpris450 SEK
9023
Parti flaskor med klämlock, 18 st
Slutpris125 SEK
9022
Bänkdiskmaskin, "Bob" Daantech
Slutpris1 000 SEK
9045
Kniv, Janne Marttiini, Finland
Slutpris200 SEK
9020
Hatthylla
Slutpris100 SEK
9013
Mätutrustning, Stereo Dynascope
Slutpris550 SEK
9018
Diskoho, Rostfritt
Slutpris100 SEK
9016
Urna / rökelsekar, Cloisonnéarbete
Slutpris125 SEK
9012
Bänkslip / polermaskin, Briot, Diamantskivor
Slutpris350 SEK
9015
Parti figuriner, Buddha
Slutpris125 SEK
9014
Bänksåg
Slutpris100 SEK
9011
Elverk, Bensin
Slutpris225 SEK
9010
Parti lampdelar & skärmar bl.a. PH 5
Slutpris250 SEK
9009
Parti yxor bl.a. Banko Säter
Slutpris350 SEK
9008
Ytterbelysning, koppar & glas
Slutpris100 SEK
9007
Sparbössa, tjur, Porslin
Slutpris125 SEK
8997
Matservis, "Blå Eld" Hertha Bengtsson Rörstrand
Slutpris4 100 SEK
9006
Svamptork, Champion
Slutpris175 SEK
8996
Servisdelar, Thomas Tyskland
Slutpris750 SEK
9004
Tittskåp 2 st
Slutpris150 SEK
9003
Syskrin
Slutpris450 SEK
9002
Slutpris200 SEK
9001
Taklampa, glas & teak
Slutpris100 SEK
9000
Servisdelar, "Spisa Ribb" Stig Lindberg
Slutpris400 SEK