9106
Mangelkorg 2 st
Slutpris225 SEK
9102
Clubfåtöljer, "Tullsta" IKEA
Slutpris800 SEK
9105
Plädar 2 st, Forsbro Yllefabrik Arbrå
Slutpris200 SEK
9101
Golvlampa, Fagerhult Belysning
Slutpris275 SEK
9104
Plädar 2 st, Ull
Slutpris225 SEK
9103
Förvaringslådor, Plastic system, Perstorp
Slutpris125 SEK
9100
Armbandsur, Seiko, Automatisk
Slutpris400 SEK
9099
Armbandsur, Seiko, Automatisk
Slutpris275 SEK
9098
Armbandsur, Seiko, manuell
Slutpris125 SEK
9097
Pipor 2 st, Ratos
Slutpris275 SEK
9096
Saltkar & skedar
Slutpris125 SEK
9095
Fickknivar
Slutpris300 SEK
9094
Bok, Svenska Dragspelare, Förlaget Lectura
Slutpris100 SEK
9093
Barometer, mässing, Väst-Tyskland
Slutpris225 SEK
9092
Mindre knivar 3 st bl.a. Tolle
Slutpris250 SEK
9091
Väggrelief/ornament, Örn, gjutjärn
Slutpris300 SEK
9090
Bord med symaskinsunderrede
Slutpris125 SEK
9085
Halvmånebord, 2 st
Slutpris400 SEK
9088
Stilbyrå med marmorskiva, Gustaviansk-stil
Slutpris650 SEK
9087
Soffbord
Slutpris125 SEK
9086
Byrå, teak
Slutpris200 SEK
9084
Luntlåsgevär, Orientaliskt
Slutpris500 SEK
9083
Vägglampetter 2 st, förgyllda
Slutpris125 SEK
9082
Bordsklockor/väckarklockor 3 st
Slutpris200 SEK
9081
Fickursgömma & fickur, Remontoir 15 rubis, Ancre Ligne Broite, silverboett
Slutpris300 SEK
9080
Parti bordsur / väckarklockor
Slutpris100 SEK
9079
Autografer & samlarbilder bl.a. Ed mariano & Thimothy Dalton
Slutpris100 SEK
9077
Väggrelief, gjutjärn
Slutpris150 SEK
9076
Bordslampor 2 st, sk. Ozonlampor
Slutpris225 SEK
9075
Mindre städ 2 st
Slutpris125 SEK
9074
Skålar 2 st bl.a. "Furuvik" Berit Ternell Gefle
Slutpris125 SEK
9073
Silverskedar, Vikt: 62,48 g
Slutpris225 SEK
9072
Parti nötknäppare
Slutpris250 SEK
9071
Brännarglas & brännare
Slutpris275 SEK
9070
Oljelampa
Slutpris100 SEK
9068
Ägghöna, opalglas
Slutpris150 SEK
9067
Oljelampa, tidigt 1900-tal
Slutpris150 SEK
9066
Ljusstakar, L & L Svenskt Tenn
Slutpris100 SEK
9065
Diverse Silverbestick
Slutpris350 SEK
9064
Servisdelar, "Grön Anna" Rörstrand
Slutpris275 SEK
9063
Oljelampa, Majolika
Slutpris225 SEK
9062
Figuriner 3 st, fåglar bl.a. tyskland
Slutpris150 SEK
9061
Väggklocka, porslin
Slutpris125 SEK
9060
Oljelampa, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
9059
Reseur 3 st bl.a. Junghans
Slutpris500 SEK
9058
Oljelampa,tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
9054
Bordsur, Swiza 8 days , 50-tal
Slutpris150 SEK
9057
Bords- & väggur, 3 st
Slutpris350 SEK